Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rok 2018

Centrová desina - Kolta; 6. - 7. 1. 2018
 Novoroc_CD_Kolta_20180105.pdf (355.6 kB) (355.6 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 6. - 7. 1. 2018
 1SLv_Vistuk_20180106.pdf (46.7 kB) (46.7 kB)

 
OSL VK žiak - Veľký Krtíš; 12. 1. 2018
 OSL-ziak_VK_VelKrtis_20190112.pdf (31.7 kB) (31.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt - Holíč; 13. - 14. 1. 2018
 MK-Tt_Holiic_20180113.pdf (754.3 kB) (754.3 kB)

 
Novoročné preteky - Stará Turá; 18. 1. 2018
 Novoroc_pretek_StTura_20180118.pdf (185.4 kB) (185.4 kB)

 
OSLv VK - Príbelce; 19. 1. a 16. 2. 2018
 OSLv-VK_Pribelce_2018.pdf (64.7 kB) (64.7 kB)

 
EXTRALIGA + LTM + (1. SLv - senior) - Martin; 20. - 21. 1. 2018
 EXT_Martin_20180120.pdf (658.8 kB) (658.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB - Brezno; 27. - 28. 1. 2018
 MK-BB_Brezno_2018.pdf (566.8 kB) (566.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po mládeže - SEKČOV Prešov; 27. - 28. 1. 2018
 MKml-Po_Presov_20180127.pdf (213.8 kB) (213.8 kB)

 
NLML - Holíč; 27. - 28. 1. 2018
 NLML_Holic_20180127.pdf (273.5 kB) (273.5 kB)

 
PSTM Dt, Ka, LC, ZH, Zv - 2018
 PSTM-Dt-Ka-Zv.pdf (231.2 kB) (231.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - PODHRADOVÁ Ke; 3. - 4. 2. 2018
 MK-Ke_Podhradova_20180203.pdf (203.6 kB) (203.6 kB)

 
1SL-RVzPi -Kosice; 3. - 4. 2. 2018
 1SL-RVzPi_Kosice_20180203.pdf (936.7 kB) (936.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB žiakov - Brezno; 5. 2. 2018
 MKziak-BB_Brezno_20180205.pdf (470.4 kB) (470.4 kB)

 
1. SLv + MK Nr - Šaľa; 3. - 4. 2. 2018
 1SLv_Sala_20180203.pdf (332.7 kB) (332.7 kB)

 
NLML - Šaľa; 10. - 11. 2. 2018
 NLTM_Sala_20180210.pdf (72.4 kB) (72.4 kB)

 
NLML - Prešov; 10. - 11. 2. 2018
 NLML_Presov_20180210.pdf (64.1 kB) (64.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba - SAV Bratislava; 10. - 11. 2. 2018
 MK-Ba_SAV_20180210.pdf (91.1 kB) (91.1 kB)

 
OSL VK žiak - Čebovce; 14. 2. 2018
 OSL-ziak_VK_Cebovce_20180214.pdf (35.4 kB) (35.4 kB)

 
Cena starostu - Vígľaš; 15. 2. 2018
 Cena_Viglas_20180215.pdf (59.9 kB) (59.9 kB)

 
Krajské kolo postup žiakov - Spišská Nová Ves; 16. 2. 2018
 PSTM-Ke_postup_SNV_20180216.pdf (67.1 kB) (67.1 kB)

 
NLML - Spišská Nová Ves; 17. -18. 2. 2018
 NLML_SpNVes_20180217.pdf (244.3 kB) (244.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt mládeže - Holíč; 17. - 18. 2. 2018
 MKml-Tt_Holic_20180217.pdf (272.7 kB) (272.7 kB)

 
1. SLv + Cena primátora - Žiar nad Hronom; 17. - 18. 2. 2018
 1SLv_ZiarNHron_20180217.pdf (205.4 kB) (205.4 kB)

 
Bratislavská mestská OPEN-liga ŠpPi - Jarovce 2018
 BA-liga_SpPi_2018.pdf (73.9 kB) (73.9 kB)

 
NLML - Brezno; 24. - 25. 2. 2018
 NLML_Brezno_20180224.pdf (492.2 kB) (492.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po - Šarišské Michaľany; 24. - 25. 2. 2018
 MK-Po_SarMichal_20180224.pdf (264.1 kB) (264.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja žiakov Tt - Holíč; 2. 3. 2018
 MKziak-Tt_Holic_20180302.pdf (300.5 kB) (300.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Mt - Martin; 3. 3. 2018
 MK-Mt_Martin_20180303.pdf (82.1 kB) (82.1 kB)

 
1. SLv + KSLv Nr - Šaľa; 3. - 4. 3. 2018
 1SLv_Sala_20180303.pdf (81.2 kB) (81.2 kB)

 
OK postup - Snina; 6. 3. 2018
 OKziak_Snina_20180306.pdf (18.2 kB) (18.2 kB)

 
Cena mieru - Zvolenská Slatina; 6. 3. 2018
 Cena_MIER_ZvSlat_20180306.pdf (81.7 kB) (81.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Žilina; 10. - 11. 3. 2018
 MKml-Za_Zilina_20180310.pdf (89.2 kB) (89.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja žiakov Ke - Kluknava; 10. - 11. 3. 2018
 MKziak-Ke_Kluknava_20180310.pdf (44.8 kB) (44.8 kB)

 
GELETKA BRYNDZE - Zvolenská Slatina; 10. 3. 2018
 Geletka_20180310.pdf (84.2 kB) (84.2 kB)

 
Krajské kolo žiakov PO - Solivar;13. 3. 2018
 KK-Po_Solivar_20180313.pdf (198.3 kB) (198.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja žiakov Nr - Svätý Peter; 14. 3. 2018
 MKziak-Nr_SvPeter_20180314.pdf (73.7 kB) (73.7 kB)

 
Propozície a nominácia M SR - Martin; 16. - 18. 3. 2018
 Propozicie_MSR.pdf (1.3 MB) (1.3 MB)

 
Propozície vzduchové rychlopalné discipliny M SR - Martin; 16. - 18. 3. 2018
 Propozície RVzPi M SR 2018.pdf (3.3 MB) (3.3 MB)

 
Krajské kolo postup žiakov - Prešov; 20. 3. 2018
 KKziak_Po_Presov_20180320.pdf (96 kB) (96 kB)

 
Majstrovstvá kraja žiakov Ba - Vištuk; 24. - 25. 3. 2018
 MKml-Ba_Vistuk_20180324.pdf (29.4 kB) (29.4 kB)

 
NLML - Brezno; 24. - 25. 3. 2018
 NLML_Brezno_20180324.pdf (63.1 kB) (63.1 kB)

 
MO - VK - Príbelce; 24. 3. 2018
 MO-VK_Pribelce_20180324.pdf (314.3 kB) (314.3 kB)

 
1. SL plášť - Spišská Nová Ves - 2018
 1SLpl_Sp_N_Ves_2018.pdf (99.8 kB) (99.8 kB)

 
Veľkonočné vajce - Vištuk; 30. 3. 2018
 VelkVajce_Vistuk_20180330.pdf (108.3 kB) (108.3 kB)

 
Vištucká Veľkonočná diabolka - Vištuk; 31. 3. 2018
 VelkDiab_Vistuk_20180331.pdf (23.7 kB) (23.7 kB)

 
OSLv žiakov BS, ZC a ZH: 14.3., 24.3. a 4. 4. 2018
 OSL-ziak_ZH_2018.pdf (38.4 kB) (38.4 kB)

 
Pohár predsedu KV SSZ - SAV Bratislava; 5. 4. 2018
 Poh_KV-SSZ_SAV_20180405.pdf (39.9 kB) (39.9 kB)

 
Cena riaditeľky ZŠ - Kriváň; 9. 4. 2018
 Cena_Krivan_20180409.pdf (42 kB) (42 kB)

 
Propozície M SR žiakov ZŠ a OGY - Svätý Peter; 13. 4. 2018
 Prop_M-SR_ZS_18.pdf (2 MB) (2 MB)

 
Propozície a nominácia M SR mládeže - Svätý Peter; 13. - 15. 4. 2018
 Prop_M-SR_18.pdf (2 MB) (2 MB)

 
1. SLm - Vištuk; 21. - 22. 4. 2018
 1SLm_Vistuk_20180421.pdf (43.1 kB) (43.1 kB)

 
Cena J. BAHYLA - Zvolenská Slatina 26. 4. 2018
 Bahyl_ZvSlatina_20180426.pdf (538.1 kB) (538.1 kB)

 
EXL + LTM, Kontrolné preteky repre; 1. kolo Košice 16. - 20. 5. 2018
 Propozicie_EXL_Kosice_2018.pdf (66.5 kB) (66.5 kB)

 
1. SLm - Zbehy; 28. - 29. 4. 2018
 1SLm_Zbehy_20180428.pdf (45.5 kB) (45.5 kB)

 
Memoriál Jána URMINSKÉHO - Handlová; 20. 5. 2018
 Urminsky_Handlova_20180520.pdf (262 kB) (262 kB)

 
1. SLm + VC Skalice - Holíč; 5. - 6. 5. 2018
 1SLm_Skalica_20180506.pdf (291.9 kB) (291.9 kB)

 
Memoriál L. BALKA + KSLm Nr - Zbehy; 5. 5. 2018
 Mem_Balka_Zbehy_20180505.pdf (53.7 kB) (53.7 kB)

 
Májová cena - Príbelce; 12. 5. 2018
 Maj_cena_20180512_Príbelce.pdf (34.4 kB) (34.4 kB)

 
1. SLm - Šaľa; 12. - 13. 5. 2018
 1SLm_Sala_20180512.pdf (55.2 kB) (55.2 kB)

 
Cena oslobodenia + KSLm BB - Zvolenská Slatina; 26. - 27. 5.- 2018
 CO-ZvolSlatina_20180527.pdf (190.2 kB) (190.2 kB)

 
Cena MDD - Žiar nad Hronom; 30. 5. 2018
 MDD_Ziar_20180530.pdf (68 kB) (68 kB)

 
Cena Kajalu; 2. 6. 2018
 C_Kajal_20180602.pdf (41.4 kB) (41.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za + Cena primátora - Martin; 2. 6. 2018
 MK-Za_Martin_20180602.pdf (37.7 kB) (37.7 kB)

 
1. SLm -SAV Bratislava; 2. 6. 2018
 1SLm_SAV_20180602.pdf (64.9 kB) (64.9 kB)

 
Putovný pohár starostu - Rumanová; 16. 6. 2018
 Poh_Rumanova_20180616.pdf (29 kB) (29 kB)

 
KSLm Banskobystrického kraja; 26. 5. - 23. 9. 2018
 Statut_KSLm_2018.pdf (55.8 kB) (55.8 kB)

 
KSLm BB - Zvolenská Slatina; 16. - 17. 6. 2018
 KSLm-BB_ZvSlatina_20180616.pdf (421.7 kB) (421.7 kB)

 
Memoriál Jozefa POHANKU - Domaniža; 17. 6. 2018
 Mem_Pohanku_20180617.pdf (246.4 kB) (246.4 kB)

 
KSL žiakov Banskobystrického kraja; 18. 10. - 31. 12. 2018
 Statut_KSLziak_2018.pdf (62.5 kB) (62.5 kB)

 
1. SLm + Cena primátora - Holíč; 23. - 24. 6. 2018
 1SLm_Holic_20180623.pdf (280.7 kB) (280.7 kB)

 
Open-liga - Zbehy; 24. 6. 2018
 OL_Zbehy_20180624.pdf (55.3 kB) (55.3 kB)

 
KSLm-Nr - Zbehy; 7. 7. 2018
 KSLm-Nr_Zbehy_20180707.pdf (39.7 kB) (39.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja PO - SOLIVAR Prešov; 7. - 8. 7. 2018
 MK-Po_Solivar_20180707.pdf (58.7 kB) (58.7 kB)

 
MSR EXTRÉM - Rimavská Sobota; 7. 7. 2018
 MSR-EXTREM_RimSob_20180707.pdf.pdf (909.3 kB) (909.3 kB)

 
Veteránska športka + Žabkova štechrovka - Martin; 14. 7. 2018
 Zabka_Martin_20180714.pdf (53.5 kB) (53.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Turany; 14. 7. 2018
 MK-Za_Turany_20180714.pdf (34.1 kB) (34.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba - Vištuk; 14. - 15. 7. 2018
 MK-Ba_Vistuk_20180714.pdf (38.3 kB) (38.3 kB)

 
EXTRALIGA + LTM + KP reprezentácie - Príbelce; 7. – 10. 6.; 28. 6. – 1. 7.; 19. – 22. 7. 2018
 EXT_Pribelce_2018.pdf (87.4 kB) (87.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr - Šaľa; 28. - 29. 7. 2018
 MK-Nr_Sala_20180728.pdf (64.2 kB) (64.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po - SOLIVAR; 28. - 29. 7. 2018
 1SLm_Solivar_20180728.pdf (61.9 kB) (61.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt - Holíč; 4. - 5. 8. 2018
 MK-Tt_Holic_20180804.pdf (268.5 kB) (268.5 kB)

 
Jarovský jesenný turnaj - Jarovce 2018
 JJT_Jarovce_20181003.pdf (80.1 kB) (80.1 kB)

 
Memoriál J. Pavlu _ Turany , 12. 8. 2018
 1.Slm - Turany _20181208.pdf (254.9 kB) (254.9 kB)

 
1. SLm + Pohár predsedu KV SSZ - Šaľa; 11. 12. 8. 2018
 1SLm_Sala_20180811.pdf (478 kB) (478 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba + 1. SLm - SAV Bratislava; 18. - 19. 8. 2018
 MK-Ba_SAV_20180818.pdf (129.3 kB) (129.3 kB)

 
1. SLm - Vištuk; 18. - 19. 8. 2018
 1SLm_Vistuk_20180818.pdf (253.3 kB) (253.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja KE; 18. - 19. 8. 2018
 Propozície_Mkraja_gule_2018.pdf (74.6 kB) (74.6 kB)

 
KSLm Nr + VC Agrokomplexu - Zbehy; 25. - 26. 8. 2018
 VC-AX_ Zbehy_20180825.pdf (424.5 kB) (424.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB + 1. SLm - Príbelce; 25. - 26. 8. 2018
 1SLm_Pribelce_20180825.pdf (133.7 kB) (133.7 kB)

 
Cena AGROKOMPLEXU + KSLm - Rumanová; 26. 8. 2018
 VC-AX_Rumanova_20180818.pdf (28.4 kB) (28.4 kB)

 
Bánovská Minišportka - Bánov; 4. 8. - 16. 9. 2018
 Banov_Minisport_2018.pdf (350.7 kB) (350.7 kB)

 
Vištucké prasa 1. 9. 2018
 PRASA_Vistuk_20180901.pdf (48.3 kB) (48.3 kB)

 
ZBEŽSKÁ STRELA - Zbehy; 2. 9. 2018
 STRELA_Zbehy_20180902.pdf (64.2 kB) (64.2 kB)

 
M SR guľa - Príbelce; 7. - 9. 9. 2018
 MSR_Pribelce_20180907.pdf (858 kB) (858 kB)

 
Majstrovstvá SR v streľbe z historických zbraní - Zvolenská Slatina; 8. - 9. 9. 2018
 MSR_ZvSlat_20180909.pdf (678.3 kB) (678.3 kB)

 
Majstrovstvá SR v streľbe seniorov, veteránov - Príbelce; 14. - 16. 9. 2018
 MSR-veteran_20180914.pdf (1.3 MB) (1.3 MB)

 
Memoriál Stanislava TOPORKU - Zvolenská Slatina; 22. - 23. 9. 2018
 Mem_Toporka_2018.pdf (306.2 kB) (306.2 kB)

 
Majstrovstvá SR VPi plášť - Domaniža; 30. 9. 2018
 MSRpl_Domaniza_20180930.pdf (289.3 kB) (289.3 kB)

 
Majstrovstvá SR VPi služobná - Rimavská Sobota; 6. 10. 2018
 MsSR - 20 + 20 + 20 - Propozicie -   2018.pdf (781 kB) (781 kB)

 
1. SLv + Memoriál Františka IMRICHA - PODHRADOVÁ Košice; 6. 10. 2018
 Mem_Imrich_Podhradova_20181006.pdf (292 kB) (292 kB)

 
Bánovská Jesenná športka; 6. 10. 2018
 Banov_Jesen-Sport_20181006.pdf (306.9 kB) (306.9 kB)

 
Cena obce Rumanová; 13. 10. 2018
 VC_Rumanova_20181013.pdf (213.5 kB) (213.5 kB)

 
CENA PREZIDENTA SSZ - Gajary; 13. 10. 2018
 Prezident_Gajary_20181013.pdf (168.7 kB) (168.7 kB)

 
Krajská školská liga žiakov BB - Príbelce; 18. 10. 2018
 KSL-ziak_BB_20181018.pdf (368.4 kB) (368.4 kB)

 
Spišská vzduchovková OPEN liga - Spišská Nová Ves; 18. 10. - 27. 12. 2018
 Propozície_Spišská OPEN liga Vzd. 2018-19.pdf (265.7 kB) (265.7 kB)

 
1. SLv + Memoriál Petra KROMERA - Šaľa 27. - 28. 10. 2018
 Mem_Kromer_Sala_20181028.pdf (275.9 kB) (275.9 kB)

 
SLvr Vzduchovková rychlopalka - Spišská Nová Ves; 16. 9.; 21. 10. a 17. 11 2018
 1SLrv_SpNVes_2018.pdf (3.3 MB) (3.3 MB)

 
KSL žiakov Ke - Rožňava; 20. 10. 2018
 KSL-ziak_KE_Roznava_20181020.pdf (41.4 kB) (41.4 kB)

 
KSLv - Príbelce; 20. 10. 2018
 KSLv-BB_Pribelce_20181020.pdf (40.7 kB) (40.7 kB)

 
KSL žiakov Nr; 24. 10. - 5. 12. 2018
 KSL-ziak_Nr_2018.pdf (37.4 kB) (37.4 kB)

 
KSL mládež Tt; 26. 10. - 7. 12. 2018
 2018_Propozicie_KSSL_TT.PDF (410.7 kB) (410.7 kB)

 
Mestská strelecká liga Ke žiakov; 24. 10. - máj 2019
 MeSL-ziak_KE_2018-19.pdf (38.2 kB) (38.2 kB)

 
KSL mládež Tt - Trakovice; 26. 10. 2018
 20181026_Propozicie_IkoloKSSLTT_Trakovice.pdf (429 kB) (429 kB)

 
MO mládež Tt - Trakovice; 26. 10. 2018
 20181026_Propozicie_MOTT.pdf (609.7 kB) (609.7 kB)

 
Porovnávacie súťaž mládeže - Žilina; 27. 10.; 17. 11. a 9. 12. 2018
 PSTM-Za_2018.pdf (54.6 kB) (54.6 kB)

 
OSLv VK - Príbelce; 2. 11. a 7. 12. 2018
 OSLv-VK_Pribelce_2018-19.pdf (275.9 kB) (275.9 kB)

 
Okresná strelecká liga žiakov Mi; 4. 11. 2018 - 20. 1. 2018
 OSL-ziak_MI_2018-19.pdf (37.3 kB) (37.3 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Ba - SAV, Vištuk; 6. a 13. 11. 2018
 KSL-ziak_Ba_SAV-Vist_2018.pdf (58.5 kB) (58.5 kB)

 
Okresné kolo Mi žiakov - Trhovište; 8. 11. 2018
 OK-ziak_Mi_Trhovište_20181108.pdf (549.3 kB) (549.3 kB)

 
Majstrovstvá okresu žiakov - Brezno; 8. 11. 2018
 MO-ziak_Br_Brezno_20181108.pdf (59.2 kB) (59.2 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Tt - Holíč; 9. 11. 2018
 KSL-ziak_Tt_Holic_20181109.pdf (460.9 kB) (460.9 kB)

 
Majstrovstvá okresu Skalica - Holíč; 9. 11. 2018
 MOziak_Si_Holic_20181109.pdf (617.2 kB) (617.2 kB)

 
OK žiakov Tr - Zuberec; 19. 11. 2018
 OK-ziak_Tr_Zuberec_20181119.pdf (72 kB) (72 kB)

 
OK žiakov Pp - Spišská Teplica; 19. 11. 2018
 OK-ziak_Pp_SpTeplica_20181119.pdf (113.1 kB) (113.1 kB)

 
LTM + Cena Primátora + 1. SLv - Žiar nad Hronom; 10. - 11. 11. 2018
 LTM_Ziar-Hron_20181110.pdf (217.4 kB) (217.4 kB)

 
Porovnávacie súťaž žiakov - Prešov; 13., 20., a 27. 11. 2018
 PSTM-Po_2018.pdf (30.2 kB) (30.2 kB)

 
Okresné kolo Ke postupovej súťaže žiakov - LOKOMOTÍVA Ke; 14. 11. 2018
 OK-ziak_KE_Lokomotiva_20181114.pdf (32.4 kB) (32.4 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Banskobystrického kraja - Detva; 15. 11. 2018
 KSL-ziak_BB_Detva_20181115.pdf (102.7 kB) (102.7 kB)

 
Majstrovstvá okresu Lc - Fiľakovo; 21. 11. 2018
 MO-ziak_Lc_Filakovo_20181121.pdf (156.1 kB) (156.1 kB)

 
Majstrovstvá okresu Nr - Svätý Peter; 22. 11. 2018
 MO-ziak_Nr_SvPeter_20181122.pdf (69 kB) (69 kB)

 
Okresné kolo žiakov Rv - Plešivec; 22. 11. 2018
 OK-ziak_Rv_Plesivec_20181122.pdf (29.8 kB) (29.8 kB)

 
Obvodné kolo žiakov DK - Dolný Kubín; 22. 11. 2018
 OK-ziak_DK_DolKub_20181122.pdf (537.1 kB) (537.1 kB)

 
Okresné kolo žiakov Gl - Margecany; 23. 11. 2018
 OK-ziak_Gl_Margecany_20181123.pdf (39.1 kB) (39.1 kB)

 
Obvodné kolo žiakov Ca - Čadca; 23. 11. 2018
 OK-ziak_Ca_Cadca_20181123.pdf (165 kB) (165 kB)

 
NLML - Brezno; 24. - 25. 11. 2018
 NLML_Brezno_20181124.pdf (498.6 kB) (498.6 kB)

 
1. SLv - SAV Bratislava; 24. - 25. 11. 2018
 1SLv_SAV_20181124.pdf (75.4 kB) (75.4 kB)

 
1. SLv + Cena primátora - Šarišské Michaľany; 24. - 25. 11. 2018
 1SLv_SarMichak_20181124.pdf (32 kB) (32 kB)

 
Majstrovstvá okresu žiakov Detva, Krupina, Zvolen - Kriváň; 25. 11. 2018
 MO-ziak_Dt-Ka-Zv_Krivan_20181127.pdf (239 kB) (239 kB)

 
Majstrovstvá okresu Kn - Svätý Peter; 26. 11. 2018
 MO-ziak_Kn_SvPeter_20181126.pdf (66.3 kB) (66.3 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Tt - Hlohovec; 26. 11. 2018
 KSL-ziak_Tt_Hlohovec_20181126.pdf (359.7 kB) (359.7 kB)

 
Majstrovstvá okresu žiakov Hc - Hlohovec; 26. 11. 2018
 MO-ziak_Hc_Hlohovec_20181126.pdf (563.7 kB) (563.7 kB)

 
Majstrovstvá okresu (OK) NZ - Veľké Lovčice; 27. 11. 2018
 OK-ziak_NZ_VelLovcice_20181118.pdf (51.1 kB) (51.1 kB)

 
Okresné kolo VK postupovej súťaže žiakov - Príbelce; 28. 11. 2018
 OK-ziak_VK_Pribelce_20181128.pdf (32.7 kB) (32.7 kB)

 
Okresné kolo SN žiakov - Spišská Nová Ves; 30. 11. 2018
 OK-ziak_SN_SNV_20181130.pdf (52.8 kB) (52.8 kB)

 
Obvodné kolo žiakov By - Kolárovice; 30. 11. 2018
 OK-ziak_By_Kolarovice_20181130.pdf (46.5 kB) (46.5 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Ke - Spišská Nová Ves; 1. - 2. 12. 2018
 KSL-ziak_Ke_SNV_20181201.pdf (41.6 kB) (41.6 kB)

 
NLML - SAV Bratislava; 1. - 2. 12. 2018
 NLML_SAV_20181201.pdf (201 kB) (201 kB)

 
Majstrovstvá okresu Zh žiakov + Mikulášska cena - Žiar nad Hronom; 5. 12. 2018
 MO-ziak_ZH_ZiarNH_20181205.pdf (397.7 kB) (397.7 kB)

 
Okresné kolo postupovej súťaže žiakov Mi - Michalovce; 6. 12. 2018
 OK-ziak_Mi_Michalovce_20181206.pdf (66.6 kB) (66.6 kB)

 
KSL Tt + Cena primátora - Holíč; 7. 12. 2018
 KSL-ziak_Hlohovec_20181207.pdf (376.7 kB) (376.7 kB)

 
Vianočná cena mládež - Vištuk; 8. 12. 2018
 Vianoce-ml_Vistuk_20181208.pdf (46.7 kB) (46.7 kB)

 
1. SLv + Vianočná cena - Vištuk; 9. 12. 2018
 Vianoce_Vistuk_20181209.pdf (41.1 kB) (41.1 kB)

 
Krajská školská liga žiakov Banskobystrického kraja - Brezno; 11. 12. 2018
 KSL-ziak_BB_Brezno_20181211.pdf (110.1 kB) (110.1 kB)

 
OK žiakov - Sekčov Po; 13. 12. 2018
 OK-ziak_Po_Sekcov_20181213.pdf (32.9 kB) (32.9 kB)

 
Majstrovstvá okresu Ra - Revúca; 13. 12. 2018
 OK-ziak_Ra_Revuca_20181213.pdf (215.5 kB) (215.5 kB)

 
PSTM Tn - Domaniža; 9. 11. - 14. 12. 2018
 PSTM-Tn_2018.pdf (258.3 kB) (258.3 kB)

 
EXTRALIGA + LTM + 1. SLv seniorov - Košice; 15. - 16. 12. 2018
 EXT_Kosice_20181215.pdf (125.5 kB) (125.5 kB)

 
OSLv VK žiakov - Balog nad Ipľom; 17. 12. 2018
 Cena_ZS_Balog_20181217.pdf (895 kB) (895 kB)

 
Bratislavská open-liga 2018/19 – vzduchová pištoľ; 24. 10. 2018 - 27. 2. 2019
 BA-liga_Vzd_2018.pdf (73.4 kB) (73.4 kB)

 
Diabolka + KSLv - Rumanová; 29. - 30. 12. 2018
 Diabolka_Rumanova_20181229.pdf (39.5 kB) (39.5 kB)

 
OSLv žiakov Gl - Margecany; 23. 11. 2018 - 8. 2. 2019
 OSL-zak_Gl_2018-19.pdf (281.7 kB) (281.7 kB)

 
Silvestrovská diabolka - Príbelce; 29. 12. 2018
 Silv_diab_Pribelce_20181229.pdf (349.2 kB) (349.2 kB)

 

Aktualizácia 15. 5. 2019

Plán práce SSZ na rok 2019 Plan_19e.pdf (173.1 kB)
Kalendár akcií SSZ na rok 2019 Kal_19e.pdf (178 kB)
Doplnky a zmeny Plánu práce a Kalendára akcií SSZ k 15. 5. 2019 Zmena_19e.pdf (102.1 kB)

MŠVVŠ SR

Výzvy - obstarávanie

Majstrovstvá SR historikov - Komárno; 21. - 22. 9. 2019 MSR_Komarno_20190922.pdf (1005.7 kB)
Konečné poradie ligy historikov 2019 Liga-hist_2019.pdf (1.6 MB)
Jesenný pretek - Jaslovské Bohunice; 27.-29.9.2019 Propozície_Jesenný_pretek_2019.pdf (350.1 kB)
ÚvodÚvodná stránka