Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rok 2011

Majstrovstvá Slovenska, Extraliga, Liga talentovanej mládeže

Extraliga + LTM - Cena primátora - Šaľa; 8. - 9. 1. 2011
 Extr_Sala_20110109.pdf (212.6 kB) (212.6 kB)

 
Extraliga VzBT 2011
 Extr_VzPU-BT_2011.pdf (126 kB) (126 kB)

 
EXTRALIGA vzduchové zbrane 2011 - konečné poradie
 Extraliga-vzd_2011.pdf (122.6 kB) (122.6 kB)

 
Výsledky GP SLOVAKIA - medzinárodné majstrovstvá SR - Nitra; 11. - 13. 2. 2011
 Vys_MMSR_20110213.pdf (382.3 kB) (382.3 kB)

 
Medzinárodné majstrovstvá SR - BT - Liptovský Mikuláš; 18. - 20. 2. 2011
 MM-SR_11.pdf (208.8 kB) (208.8 kB)

 
Majstrovstv á SR mládeže - Modrý Kameň; 2. - 3. 4. 2011
 MSR_ModKamen_20110403.pdf (212 kB) (212 kB)

 
Extraliga + LTM - Príbelce, 30. 4. - 1. 5. 2011
 Extraliga+LTM_Príbelce_20110501.pdf (145.9 kB) (145.9 kB)

 
Extraliga + LTM - Košice, 28. - 29. 5. 2011
 Extraliga+LTM_Kosice_20110529.pdf (139.9 kB) (139.9 kB)

 
Extraliga + LTM - Príbelce, 11. - 12. 6. 2011
 Extraliga+LTM_Pribelce_20110612.pdf (140.8 kB) (140.8 kB)

 
Medzinárodné majstrovstvá SR - BT - Liptovský Hrádok; 12. - 15. 7. 2011
 MM-SR_11c.pdf (102.8 kB) (102.8 kB)

 
Extraliga + LTM - Domaniža, 16. - 17. 7. 2011
 Extraliga+LTM_Domaniza_20110717.pdf (145.8 kB) (145.8 kB)

 
Extraliga BT - Liptovský Hrádok 2011
 Extr_BT_2011.pdf (101.1 kB) (101.1 kB)

 
EXTRALIGA guľové zbrane 2011 - konečné poradie
 Extraliga-gula_2011.pdf (125 kB) (125 kB)

 
Medzinárodné majstrovstvá SR veteránov - Príbelce; 19. - 21. 8. 2011
 MSR_11_veteranov.pdf (228 kB) (228 kB)

 
Majstrovstvá SR - Domaniža; 27. - 28. 9. 2011
 MSR_Domaniza_20110828.pdf (210.4 kB) (210.4 kB)

 
Majstrovstvá SR historické zbrane - Zvolenská Slatina; 17. - 18. 9. 2011
 MSRh_ZvSlatina_20110918.pdf (187.6 kB) (187.6 kB)

 
Majstrovstvá SR broky - Trnava; 14. - 18. 9. 2011
 M-SR_Trnava_20110918.pdf (155 kB) (155 kB)

 
Majstrovstvá SR plášťovka - Domaniža; 24. 9. 2011
 MSR-plast_Domaniza2011.pdf (323.9 kB) (323.9 kB)

 
Majstrovstvá Ozbrojených síl SR - Lešť; 6. 10. 2011
 MOSSR_Lest_20111006.pdf (1.1 MB) (1.1 MB)

 
Majstrovstvá SR broky - Trnava; 14. - 18. 9. 2011
 M-SR_Trnava_20110918.pdf (155 kB) (155 kB)

 
Dunajský Pohár - Tata / Maďarsko; 19. - 30. 10. 2011
 Dunaj_Poh_Tata_11.pdf (879.8 kB) (879.8 kB)

 
Majstrovstvá SR Field Target - Skýcov; 5. - 6. 11. 2011
 M_SR_FT_2011.pdf (105.6 kB) (105.6 kB)

 
IC of OH - Nitra; 11. - 13. 11. 2011
 Vysledky_ijc_2011.pdf (546.4 kB) (546.4 kB)

 
Extraliga + LTM - Košice, 26. - 27. 11. 2011
 Extr_Kosice_20111127.pdf (66.5 kB) (66.5 kB)

 
Extraliga + LTM - Martin, 3. - 4. 12. 2011
 Extrl_Martin_20111204.pdf (149.6 kB) (149.6 kB)

 
Extraliga VzBT - Liptovský Mikuláš, 2. - 4. 12. 2011
 Extrl-VzBT_LMik_20111204.pdf (94.5 kB) (94.5 kB)

 
Extraliga VzBT - Liptovský Mikuláš, 16. - 18. 12. 2011
 Extrl-VzBT_LMik_20111218.pdf (99.2 kB) (99.2 kB)

 

Majstrovstvá krajov, 1. SL, NLML

Majstrovstvá kraja Košice - Košice; 15. 1. 2011
 MK_Ke_Kosice_20110115.pdf (23.1 kB) (23.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Žilina - Martin; 15. - 16. 1. 2011
 MK-Za_Martin_20110116.pdf (124 kB) (124 kB)

 
1. SLv - Bratislava; 15. 1. 2011
 1SLv_SAV_20110115.pdf (54.4 kB) (54.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - SAV Bratislava; 16. 1. 2011
 MK-Ba_SAV_20110116.pdf (46.2 kB) (46.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 15. - 16. 1. 2011
 MK-Tt_Holic_20110115.pdf (72.3 kB) (72.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - Šarišské Michaľany; 22. 1. 2011
 MK-Po_SarMich_20110122.pdf (99 kB) (99 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trenčín - Považská Bystrica; 23. 1. 2011
 MK-Tn_PovBystrica_20110123.pdf (72.1 kB) (72.1 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 22. - 23. 1. 2011
 1SLv_Vistuk_20110123.pdf (101.4 kB) (101.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Banská Bystrica + 1. SLv - Brezno; 29. - 30. 1. 2011
 MK-BB_Brezno20110130.pdf (128.3 kB) (128.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Šaľa; 29. - 30. 1. 2011
 MK-Ni_Sala_20110130.pdf (92.9 kB) (92.9 kB)

 
Národná liga mládeže - Prešov; 5. - 6. 2. 2011
 NLML_Presov_20110206.pdf (155.7 kB) (155.7 kB)

 
Národná liga mládeže - Holíč; 5. - 6. 2. 2011
 NLML_Holic_20110206.pdf (109 kB) (109 kB)

 
Národná liga mládeže - Brezno; 19. - 20. 2. 2011
 NLML_Brezno_20110220.pdf (157.7 kB) (157.7 kB)

 
Národná liga mládeže - Prašice; 19. - 20. 2. 2011
 NLML_Prasice_20110220.pdf (166 kB) (166 kB)

 
Národná liga mládeže - Žilina; 26. - 27. 2. 2011
 NLML_Zilina_20110227.pdf (226.9 kB) (226.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - Prešov; 5. - 6. 3. 2011
 MK-Po_Presov_20110305.pdf (105 kB) (105 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 5. - 6. 3. 2011
 MK-Tt_Holic_20110306.pdf (106 kB) (106 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 12. - 13. 3. 2011
 MK-Ba_Vistuk_20110313.pdf (175.8 kB) (175.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Banská Bystrica - Brezno; 12. - 13. 3. 2011
 MK-BB_Brezno_20110313.pdf (145.5 kB) (145.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Košice - Spišská Nová Ves; 19. - 20. 3. 2011
 MK-Ke_SpNVes_20110320.pdf (157.4 kB) (157.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Šaľa; 19. - 20. 3. 2011
 MK-Nr_Sala_20110320.pdf (72.9 kB) (72.9 kB)

 
1. SLm - Vištuk; 16. - 17. 4. 2011
 1SLm_Vistuk_20110417.pdf (83 kB) (83 kB)

 
1. SLm + Veteránska športka - Martin; 7. 5. 2011
 Veteran_Martin_20110507.pdf (122.1 kB) (122.1 kB)

 
1. SLm + Žabkova štechrovka - Martin; 8. 5. 2011
 ZABKA_Martin_20110508.pdf (81.6 kB) (81.6 kB)

 
1. SLm - SAV Bratislava; 7. - 8. 5. 2011
 1SLm_SAV_20110508.pdf (63.7 kB) (63.7 kB)

 
1. SLm + VC Skalice - Holíč; 7. 5. 2011
 1SLm_VC_Skalica_20110507.pdf (78.2 kB) (78.2 kB)

 
1. SLm - Šaľa; 14. - 15. 5. 2011
 1SLm_Sala_20110515.pdf (108.6 kB) (108.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Žilina - Martin, Turany; 21. - 22. 5. 2011
 MK-Za_gula_2011.pdf (118.9 kB) (118.9 kB)

 
1. SLm + VC Martina; 22. 5. 2011
 1SLm_Martin_20110522.pdf (81.8 kB) (81.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Šaľa; 4. - 5. 6. 2011
 MK-Nr_Sala_20110605.pdf (119.3 kB) (119.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - PODHRADOVÁ Košice; 18. 6. 2011
 MK-Po_Kosice_20110618.pdf (184.9 kB) (184.9 kB)

 
1. SLm + VC Holíča; 18. - 19. 6. 2011
 VC_Holic_20110619.pdf (113.3 kB) (113.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 25. 6. 2011
 MK-Ba_Vistuk_20110625.pdf (80.9 kB) (80.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Banská Bystrica - Príbelce;2. - 3. 7. 2011
 MK-BB_Pribelce_20110702.pdf (157.2 kB) (157.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trenčín + Memoriál Jozefa POHANKU - Domaniža;10. 7. 2011
 MK-Tn+Pohanka_Domaniza_20110710.pdf (379.2 kB) (379.2 kB)

 
1. SLm - Turany; 23. 7. 2011
 1SLm_Turany_20110723.pdf (131 kB) (131 kB)

 
1. SLm - Bánov; 23. - 24. 7. 2011
 1SLm_Banov20110724.pdf (128.7 kB) (128.7 kB)

 
1. SLm + Cena SOLIVARU - Prešov; 23. - 24. 7. 2011
 1SLm_Solivar_20110724.pdf (136.5 kB) (136.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - SAV Bratislava; 23. 4. 2011
 MK-Ba_SAV_20110723.pdf (56.2 kB) (56.2 kB)

 
1. SLm - SAV Bratislava; 24. 7. 2011
 1SLm_SAV_20110724.pdf (46.1 kB) (46.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Košice - Košice; 30. 7. 2011
 M_kraja_KE_gule_2011_web.pdf (27 kB) (27 kB)

 
Majstrovstvá kraja trnava - Holíč; 30. - 31. 7. 2011
 MK-Tt_Holic_20110731.pdf (155.4 kB) (155.4 kB)

 
1. SLm + Pohár gen. riaditeľa NEOGRAFIE - Martin; 6. - 7. 8. 2011
 NEOGRAFIA_Martib_20110807.pdf (124.1 kB) (124.1 kB)

 
1. SLm - Šaľa; 6. - 7. 8. 2011
 1SLm_Sala_20110807.pdf (126.9 kB) (126.9 kB)

 
Cena MANÍNA - Domaniža; 13. - 14. 8. 2011
 MANIN_Domaniza_20110813.pdf (103.4 kB) (103.4 kB)

 
1. SLv + Memoriál Petra KROMERA - Šaľa; 15 - 16. 10. 2011
 1SLv_Sala_20111016.pdf (88.8 kB) (88.8 kB)

 
1. SLv + LTM + VC Považskej Bystrice - Považská Teplá; 22. - 23. 10. 2011
 1SLv+LTM_PovTepla_20111023.pdf (110.4 kB) (110.4 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 29. - 30. 10. 2011
 1SLv_Vistuk_20111030.pdf (54.6 kB) (54.6 kB)

 
1. SLv + Cena Sekčova - Šarišské Michaľany; 5. - 6. 11. 2011
 1SLv_SarMichal_20111106.pdf (79.1 kB) (79.1 kB)

 
1. SLv - SAV Bratislava; 5. - 6. 11. 2011
 1SLv_sav_20111106.pdf (72.8 kB) (72.8 kB)

 
1. SLv - Nitra; 12. 11. 2011
 1SLv_Nitra_20111112.pdf (47.6 kB) (47.6 kB)

 
Národná liga mládeže - Šaľa; 19. - 20. 11. 2011
 NLML_Sala_20111120.pdf (194.8 kB) (194.8 kB)

 
Národná liga mládeže - SAV Bratislava; 10. - 11. 12. 2011
 NLML_SAV_20111211.pdf (81.1 kB) (81.1 kB)

 
Národná liga mládeže - SNV; 17. - 18. 12. 2011
 NLML_SNV_20111218.pdf (89.3 kB) (89.3 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 17. - 18. 12. 2011
 1SLv_Vistuk_20111218.pdf (98.6 kB) (98.6 kB)

 

KSL, OSL, Veľké ceny

Ba vzduchovková liga - Jarovce 2010 - 11; konečné výsledky
 BA-liga_11-vysl.pdf (203.6 kB) (203.6 kB)

 
Novoročný trojboj - Jarovce; 15. 1. 2011
 Troj-boj_Jarovce_20110115.pdf (112.2 kB) (112.2 kB)

 
Okresná strelecká liga Veľký Krtíš - Príbelce; 22. 1. 2011
 OSL-VK_ 20110122.pdf (44.3 kB) (44.3 kB)

 
Krajská strelecká liga Nr 2011
 KSLv-Nr_2011_sum.pdf (48.2 kB) (48.2 kB)

 
Okresná strelecká liga Veľký Krtíš - Príbelce; 12. 2. 2011
 OSL-VK_20110212.pdf (44.2 kB) (44.2 kB)

 
Cena mesta Banská Štiavnica; 27. 2. 2011
 C_BanStiavnica_20110227.pdf (1.3 MB) (1.3 MB)

 
Okresná strelecká liga Veľký Krtíš - Príbelce; 5. 3. 2011
 OSL-VK_20110305.pdf (77.1 kB) (77.1 kB)

 
Krajská strelecká liga - Nitra 2011 mládež
 KSLv-Nr_2011_ml.pdf (97.9 kB) (97.9 kB)

 
XXX. ročník O GELETKU BRYNDZE - Zvolenská Slatina; 5. 3. 2011
 Geletka_20110305.pdf (112 kB) (112 kB)

 
Okresná strelecká liga Veľký Krtíš - Príbelce; 26. 3. 2011
 OSL-VK_20110326.pdf (47 kB) (47 kB)

 
Majstrovstvá okresu Veľký Krtíš - Príbelce; 9. 4. 2011
 MO_VK_Pribelce_20110409.pdf (73.7 kB) (73.7 kB)

 
XXXVI. ročník BÁNOVSKÝ STOJÁK - Bánov; 10. 4. 2011
 Stojak_20110410.pdf (113.7 kB) (113.7 kB)

 
Memoriál Ladislava BALKA - Zbehy; 1. 5. 2011
 Balko_Zbehy_20110501.pdf (502.1 kB) (502.1 kB)

 
Cena oslobodenia - Zvolenská Slatina; 7. - 8. 5. 2011
 CO_ZvolSlatina_20110508.pdf (194.8 kB) (194.8 kB)

 
KSL - Tn - Domaniža; 8. 5. 2011
 KSL-Tn_VPi_sl_Domaniza_20110508.pdf (47.7 kB) (47.7 kB)

 
Krajská strelecká liga Prešov - Šarišské Michaľany; 15. 5. 2011
 KSLm-Po_SarMichal_20110515.pdf (71.7 kB) (71.7 kB)

 
Priateľstvo - Jarovce; 28. 5. 2011
 Priatel_Jarovce_20110528.pdf (96.7 kB) (96.7 kB)

 
KSLm Tn - Domaniža; 5. 6. 2011
 KSLm-Tn_20110605.pdf (47.2 kB) (47.2 kB)

 
KSLm Nr - Zbehy; 12. 6. a 19. 6. 2011
 KSLm-Nr_Zbehy_201106.pdf (676.7 kB) (676.7 kB)

 
Bratislavská OL - Jarovce 2011
 BA-SpPi_11e.pdf (149.5 kB) (149.5 kB)

 
Trojstretnutie CZE - HUN -SVK - Šaľa; 2. - 3. 7. 2011
 Trojstretnutie_Sala_2011073.pdf (107.1 kB) (107.1 kB)

 
VC AGROKOMPLEXU - Zbehy; 20. 8. 2011
 VC-AX_Zbehy_20110820.pdf (126.9 kB) (126.9 kB)

 
Strieľa celá rodina - Martin; 29. 8. 2011
 Cela_rodina_Martin_20110829.pdf (117 kB) (117 kB)

 
Zbežská strela - Zbehy; 1. 9. 2011
 Zbezka_strela_20110901.pdf (95.5 kB) (95.5 kB)

 
Vištucké prasa - Vištuk; 3. 9. 2011
 Prasa_Vistuk_20110903.pdf (104.3 kB) (104.3 kB)

 
Memoriál ŠTAFENA - Jarovce; 24. 9. 2011
 Stafen_20110824.pdf (166.3 kB) (166.3 kB)

 
Memoriál Janka BELAJA - Zvolenská Slatina; 24. - 25. 9. 2011
 Belaj_Zvol-Slatina_20110925.pdf (128.5 kB) (128.5 kB)

 
KSLv Nitra; 2011
 KSLm-Nr_2011.pdf (77.3 kB) (77.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ke - Kluknava; 8. 10. 2011
 Výsled.lis.(STMS_Kluknava08102011)_web.pdf (28 kB) (28 kB)

 
Jesenná športka - Bánov; 8. 10. 2011
 Jesenna_sportka_Banov_20111008.pdf (70.9 kB) (70.9 kB)

 
Memoriál Vincenta MRÁZA - Bánov; 9. 10. 2011
 Mraz_Banov_201101009.pdf (78.4 kB) (78.4 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - BB - Príbelce; 12. 10. 2011
 STMS-BB_Pribelce_20111012.pdf (108.2 kB) (108.2 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - Solivar; 7. 10. 2011
 STMS-Po_Solivar_20111007.pdf (95.3 kB) (95.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - Vištuk; 13. 10. 2011
 STMS-Ba_Vistuk_20111013.pdf (11.3 kB) (11.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - Bratislava; 13. 10. 2011
 STMS-Ba_SAV_20111013.pdf (121.5 kB) (121.5 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Za - Martin; 16. 10. 2011
 STMS-Za_Martin_20111016.pdf (75.7 kB) (75.7 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - Drienov; 21. 10. 2011
 STMS-Po_Drienov_20111021.pdf (95.3 kB) (95.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ke - Plešivec; 29. 10. 2011
 Výsled.lis.(STMS_Plesivec29102011)_web.pdf (71.6 kB) (71.6 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - Vištuk; 27. 10. 2011
 STMS-Ba_Vistuk_20111027.pdf (9.6 kB) (9.6 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - SAV Bratislava; 27. 10. 2011
 STMS-Ba_SAV_20111027.pdf (151.8 kB) (151.8 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - Prešov; 4. 11. 2011
 STMS-Po_Sekcov20111104.pdf (96.9 kB) (96.9 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - BB - Veľký Krtíš; 8. 11. 2011
 STMS-BB_VelKrtis_20111108.pdf (110 kB) (110 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Za - Martin; 5. 11. 2011
 STMS-Za_Martin_20111105.pdf (76.2 kB) (76.2 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - Vištuk; 8. 11. 2011
 STMS-Ba_Vistuk_20111108.pdf (7.3 kB) (7.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - SAV Bratislava; 8. 11. 2011
 STMS-Ba_SAV_20111108.pdf (120.5 kB) (120.5 kB)

 
KSLv - SAV Bratislava; 15. 11. 2011
 KSLv_SAV_20111115.pdf (32.3 kB) (32.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - BB - Brezno; 18. 11. 2011
 STMS-BB_Brezno_20111118.pdf (109.8 kB) (109.8 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - Šarišské Michaľany; 18. 11. 2011
 STMS-Po_SarMich_20111118.pdf (92 kB) (92 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Nr - konečné poradie
 STMS-Nr_11.pdf (120.9 kB) (120.9 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - konečné poradie
 STMS-Po_11.pdf (116.1 kB) (116.1 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Ba - SAV Bratislava; 22. 11. 2011
 STMS-Ba_SAV_20111122.pdf (126.3 kB) (126.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Za - Martin; 26. 11. 2011
 STMS-Za_Martin_20111126.pdf (100 kB) (100 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Za 2011
 STMS-Za_11.pdf (91.3 kB) (91.3 kB)

 
KSLv - SAV Bratislava; 29. 11. 2011
 KSLv_SAV_20111129.pdf (32 kB) (32 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - BB - Zvolenská Slatina; 29. 11. 2011
 STMS-BB_ZvSlatina_20111129.pdf (121.3 kB) (121.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - BB - 2011
 STMS-BB_11.pdf (125 kB) (125 kB)

 
Memoriál Karola ŽABKU - Martin; 3. 12. 2011
 Zabka_Martin_20111203.pdf (138.2 kB) (138.2 kB)

 
Majstrovstvá obvodu Ba IV - SAV Bratislava; 6. 12. 2011
 STMS-BaIV_SAV_20111206.pdf (91.9 kB) (91.9 kB)

 
KSLv - SAV Bratislava; 6. 12. 2011
 KSLv_SAV_20111206.pdf (42.5 kB) (42.5 kB)

 
Ba vzduchovková liga - Jarovce 2011 - 12; priebežné výsledky
 BA-liga_12e.pdf (126 kB) (126 kB)

 
Finále porovnávacej súťaže talentovanej mládeže ZŠ a SŠ - Po - Šaľa; 15. 12. 2011
 STMS_fin_Sala_20111215.pdf (93.7 kB) (93.7 kB)

 
OSL - Za ŠpPi 30+30 - Bánov; 2011
 OSL-Za_SpPi_2011.pdf (85.7 kB) (85.7 kB)

 
OSL - Za Vzduchovka - Helios; 2011
 OSL-Za_Vz_12.pdf (80.9 kB) (80.9 kB)

 
Silvestrovská diabolka - Príbelce; 30. 12. 2011
 Silvestrovska_diabolka_2011.pdf (82.6 kB) (82.6 kB)

 

1. strelecká liga 2011 z historických zbraní

1. SL historikov - SAV Bratislava; 16. 4. 2011
 1SLh_SAV_16042011.pdf (106.8 kB) (106.8 kB)

 
1. SL historikov + Pohár gen.Klapku - Komárno; 30. 4. 2011
 Klapka_Komarno_20110430.pdf (3.4 MB) (3.4 MB)

 
1. SL historikov - Príbelce; 7. 5. 2011
 1SLh_Pribelce_20110507.pdf (150.6 kB) (150.6 kB)

 
1. SL historikov - SLOVNAFT Bratislava; 21. 5. 2011
 1SLh_Slovnaft_20110521.pdf (143.6 kB) (143.6 kB)

 
1. SL historikov + Euroliga - Komárno; 11. 6. 2011
 1SLh_Eul_Komarno_20110611.pdf (2.3 MB) (2.3 MB)

 
1. SLh - Šaľa; 25. 6. 2011
 1SLh_Sala_20110625.pdf (128.7 kB) (128.7 kB)

 
1. SLh - Baláže (Zvolenská Slatina); 16. 7. 2011
 1SLh_Balaze_20110716.pdf (476.9 kB) (476.9 kB)

 
1. SLh - Košice; 30. 7. 2011
 1SLh_Kosice_20110730.pdf (41.6 kB) (41.6 kB)

 
Memoriál Ladislava DOSKOČILA + 1. SLh - Zvolenská Slatina; 13. 8. 2011
 1SLh_ZvSlatina_20110813.pdf (314 kB) (314 kB)

 
1. SL historikov + Finále Euroligy - Komárno; 3. 9. 2011
 Lajos_Komarno_20110903.pdf (2 MB) (2 MB)

 

Športová situačná streľba, VPi - plášťové strelivo

Strelecká liga - plášťové strelivo - Spišská Nová Ves; 20. 2. 2011
 SNV_VPi_open.pdf (32.5 kB) SNV_VPi_open.pdf (32.5 kB)

 
Strelecká liga - plášťové strelivo - Spišská Nová Ves; 20. 3. 2011

 
Strelecká liga - plášťové strelivo - Spišská Nová Ves; 17. 4. 2011

 
1. SLp - Domaniža; 8. 5. 2011

 
1. SLp - Domaniža; 13. 8. 2011

 
1. SLp - Domaniža; 11. 9. 2011

 
1. SL plášťové strelivo rok 2011 - konečné poradie

 
1. SL športová situačná streľba 2011 - konečné poradie

 

SAFTA - Slovak Airgun Field Target Association / Vzduchovková poľná streľba

FT - liga 2011
 FT_2011.pdf (844.2 kB) FT_2011.pdf (844.2 kB)

 
FT - liga - Skýcov 5. - 6. 11. 2011

 
FT - liga 2011 konečné poradie

 
Majstrovstvá SR FT - Skýcov; 5. - 6. 11. 2011
 M_SR_FT_2011.pdf (105.6 kB) M_SR_FT_2011.pdf (105.6 kB)

 

Aktualizácia 15. 5. 2019

Plán práce SSZ na rok 2019 Plan_19e.pdf (173.1 kB)
Kalendár akcií SSZ na rok 2019 Kal_19e.pdf (178 kB)
Doplnky a zmeny Plánu práce a Kalendára akcií SSZ k 15. 5. 2019 Zmena_19e.pdf (102.1 kB)

MŠVVŠ SR

1. SLh - SLOVNAFT - Bratislava; 25. 5. 2019 SLh_SLOVNAFT_20190525.pdf (74.9 kB)
Memoriál Alojza ERNSTA - Gajary; 8. 6. 2019 Mem_ERNST_Gajary_20190608.pdf (149.7 kB)
1. SLh - Handlová; 15. 6. 2019 SLh_Handlova_20190615.pdf (280.5 kB)
GP Slovakia - Trnava; 24.-26.5.2019 GP Slovakia 2019-propozície.pdf (134.9 kB)
GP Slovakia - Trnava; 24.-26.5.2019_ENG GP Slovakia 2019-angl.propozície.pdf (159.7 kB)
ÚvodÚvodná stránka