Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rok 2011

KSLv - Nr 2011
 KSLv-Nr_2011.pdf (49.2 kB) (49.2 kB)

 
KSLv - Nr mládež 2011
 KSLv-Nr_mladez_2011.pdf (75.1 kB) (75.1 kB)

 
Extraliga VzBT 2011
 Extr_VzPu-BT_20110107.pdf (120.7 kB) (120.7 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Šaľa; 8. - 9. 1. 2011
 Extrl_Sala20110108.pdf (146.1 kB) (146.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt - Holíč; 15. 1. 2011
 MK-Tt_20110115.pdf (152.3 kB) (152.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - Košice; 15. 1. 2011
 MK-KE_Kosice_20110115.pdf (66.5 kB) (66.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba + 1. SLv - SAV Bratislava; 15. - 16. 1. 2011
 MK-Ba_20110116.pdf (36.9 kB) (36.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Martin; 15. - 16. 1. 2011
 MK-Za_20110115.pdf (118.6 kB) (118.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po - Šarišské Michaľany; 22. 1. 2011
 MK-Po_SarMich_20110121.pdf (60.8 kB) (60.8 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 22. - 23. 1. 2011
 1SLv_Vistuk_20110122.pdf (119.1 kB) (119.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trenčín - Považská Bystrica; 23. 1. 2011
 MK-Tn_PovBystr_20110123.pdf (164.2 kB) (164.2 kB)

 
Cena Banskej Štiavnice; 27. 2. 2011
 Cena_BStavnica_11.pdf (154.1 kB) (154.1 kB)

 
Extraliga VzBT - Liptovský Mikuláš; 28. - 30. 1. 2011
 Extr_VzPu-BT_20110128.pdf (120.7 kB) (120.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja - BB - Brezno; 29. - 30. 1. 2011
 MK-BB_Brezno_20110129.pdf (142.5 kB) (142.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr - Šaľa; 29. - 30. 1. 2011
 MK-Nr_Sala_20110129.pdf (134.7 kB) (134.7 kB)

 
NLML - Prešov; 5. - 6. 2. 2011
 NLML_Presov_20110205.pdf (57.8 kB) (57.8 kB)

 
NLML - Holíč; 5. - 6. 2. 2011
 NLML_Holic_20110205.pdf (108.8 kB) (108.8 kB)

 
Majstrovstvá SR + GP SLOVAKIA - Nitra; 11. - 13. 2. 2011
 Prop_MSR_11-s.pdf (489.4 kB) (489.4 kB)

 
NLML - Brezno; 19. - 20. 2. 2011
 NLML_Brezno_20110219.pdf (142.8 kB) (142.8 kB)

 
NLML - Prašice; 19. - 20. 2. 2011
 NLML_Prasice_20110219.pdf (116.9 kB) (116.9 kB)

 
NLML - Žilina; 26. - 27. 2. 2011
 NLML_Žilina_20110226.pdf (119.5 kB) (119.5 kB)

 
VC o GELETKU BRYNDZE - Zvolenská Slatina; 5. 3. 2011
 Geletka_20110305.pdf (196.7 kB) (196.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - Prešov; 5. - 6. 3. 2011
 MK-Po_Presov_20110305.pdf (57.7 kB) (57.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 5. - 6. 3. 2011
 MK-Tt_Holic_20110305.pdf (110.8 kB) (110.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja - BB mládež - Brezno; 12. - 13. 3. 2011
 MK-BB_Brezno_20110312.pdf (142.9 kB) (142.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 12. - 13. 3. 2011
 MK-Ba_Vistuk_20110312.pdf (105.9 kB) (105.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Sala; 19. - 20. 3. 2011
 MK-Nr_Sala_20110319.pdf (136.7 kB) (136.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - Spišská Nová Ves; 19. - 20. 3. 2011
 Propozície_Mkraja_Vzd_mladez_SNV.pdf (102 kB) (102 kB)

 
Majstrovstvá SR mládeže - Modrý Kameň; 2. - 3. 4. 2011
 MSR_MKamen_11.pdf (514.7 kB) (514.7 kB)

 
BÁNOVSKÝ STOJÁK - Bánov; 10. 4. 2011
 Stojak_Banov_20110410.pdf (76.7 kB) (76.7 kB)

 
Memoriál Vojtecha VARGU - Trnava; 13. - 17. 4. 2011
 Mem_Varga_2011.pdf (138.7 kB) (138.7 kB)

 
1. SLh - SAV Bratislava; 16. 4. 2011
 1SLh_SAV_20110416.pdf (72.8 kB) (72.8 kB)

 
1. SLm - Vištuk; 16. - 17. 4. 2011
 1SLm_Vistuk_20110416.pdf (104 kB) (104 kB)

 
Strelecká liga - Spišská Nová Ves 2011
 PropozVPi_SNV_11.pdf (22.4 kB) (22.4 kB)

 
1. SLm - SAV Bratislava; 7. - 8. 5. 2011
 1SLm_SAV_20110507.pdf (36.5 kB) (36.5 kB)

 
1. SLm + VC Skalice - Holíč; 7. 5. 2011
 1SLm_Holic_20110507.pdf (120.3 kB) (120.3 kB)

 
1. SLh - Príbelce; 7. 5. 2011
 1SLh_Pribelce_07052011.pdf (744.1 kB) (744.1 kB)

 
Jarný Minicombat - Rimavská Sobota; 19. 3. 2011
 SKMBT_C35311022215220.pdf (427.6 kB) (427.6 kB)

 
Bratislavská Open liga ŠpPi 3- Jarovce; 2011
 BA-liga_SpPi_2011.pdf (105.1 kB) (105.1 kB)

 
Pohár gen. Klapku / historici - Komárno; 30. 4. 2011
 Klapka 2011 Prop slov.pdf (827.1 kB) (827.1 kB)

 
Memoriál Ladislava BALKA - Zbehy; 1. 5. 2011
 Balko.pdf (264 kB) (264 kB)

 
Cena oslobodenie - Zvolenská Slatina; 7. - 8. 5. 2011
 CO_ZvSlatina_11.pdf (206.8 kB) (206.8 kB)

 
Extraliga + LTM - Príbelce, Košice, Domaniža - 2011
 EXTRALIGA_LTM_2011.pdf (134.9 kB) (134.9 kB)

 
1. SLm + Veteránska športka - Martin; 7. 5. 2011
 Veteran_MT_11.pdf (155.3 kB) (155.3 kB)

 
1. SLm + ŽABKOVA ŠTECHROVKA - Martin; 8. 5. 2011
 Zabka_11.pdf (136.1 kB) (136.1 kB)

 
1. SLm + KSL Nr - Šaľa; 14. - 15. 5. 2011
 1SLm_Sala_20110514.pdf (133 kB) (133 kB)

 
KSL - Po - Šarišské Michaľany; 15. 5. 2011
 KSL-Po_SarMichakany_20110515.pdf (88.9 kB) (88.9 kB)

 
MK Žilina + Cena primátora - Martin; 21. - 22. 5. 2011
 MK-Za_Martin_20110521.pdf (186.1 kB) (186.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Žilina - Turany; 22. 5. 2011
 MK-Za_Turany_20110522.pdf (103.4 kB) (103.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr - Šaľa; 4. - 5. 6. 2011
 MK-Nr_Sala_20110604.pdf (131.8 kB) (131.8 kB)

 
1. SL historikov + Euroliga - Komárno; 11. 6. 2011
 Eul_Komárno_20110611.pdf (164.3 kB) (164.3 kB)

 
Krajská strelecká liga Nitra - Zbehy; 12. a 19. 6. 2011
 Faxová tlač na celú stranu.pdf (234.4 kB) (234.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - PODHRADOVÁ Košice; 18. 6. 2011
 MK-Po_Presov_20110618.pdf (127 kB) (127 kB)

 
1. SLm + VC Holíča; 18. - 19. 6. 2011
 1SLm-VC_Holic_20110618.pdf (205.5 kB) (205.5 kB)

 
1. SLm + Majstrovstvá kraja Banská Bystrica - Príbelce; 2. - 3. 7. 2011
 1SLm_Pribelce_20110702.pdf (172 kB) (172 kB)

 
Trojstretnutie mládeže CZE + HUN +SVK - Šaľa;2. - 3. 7. 2011
 3-stret_Sala_20110702.pdf (136.6 kB) (136.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tn + Mamoriál Jozefa POHANKU - Domaniža; 10. 7. 2011
 MK-Tn_Domaniza_20110710.pdf (889.6 kB) (889.6 kB)

 
Krajská strelecká liga Nitra - guľové zbrane 2011
 KSLm Nr_2011.pdf (75.7 kB) (75.7 kB)

 
KSLm Nr - pištole - Norovce; 9. 7. a 30. 7. 2011
 KSLm-Nr_Pi_Norovce_2011.pdf (51.5 kB) (51.5 kB)

 
1. SLm - Bánov; 23. - 24. 7. 2011
 1SLm_Banov_20110723.pdf (71.5 kB) (71.5 kB)

 
1. SLm + Cena Solivaru - Solivar; 23. - 24. 7. 2011
 1SLm_Presov_20110723.pdf (128.3 kB) (128.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja KE - guľové zbrane, historické zbrane - Košice; 30. 7. 2011
 Mk - Ke_300711.pdf (95.6 kB) (95.6 kB)

 
XVII. ročník o Putovný pohár gen. riaditeľa NEOGRAFIE - Martin; 6. - 7. 8. 2001
 NEOGRAFIA_11.pdf (200.2 kB) (200.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 25. 6. 2011
 MK-Ba_Vistuk_20110625.pdf (120.4 kB) (120.4 kB)

 
Propozície 1. SLh - Baláže, Zvolenská Slatina; 16. 7. 2011
 1SLh_Balaze_16072011.pdf (129.3 kB) (129.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 30. - 31. 7. 2011
 MK-Tt_Holic_20110730.pdf (216.9 kB) (216.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - SAV Bratislava; 23. - 24. 7. 2011
 MK-Ba_SAV_20110723.pdf (43.5 kB) (43.5 kB)

 
1. SLm + Memoriál Jozefa PAVLU - Turany; 23. 7. 2011
 1SLm_Turany_20110723.pdf (247.8 kB) (247.8 kB)

 
1. SLm - Šaľa; 6. - 7. 8. 2011
 1SLm_Sala_20110806.pdf (132.8 kB) (132.8 kB)

 
Cena MANÍNA - Domaniža; 13. - 14. 8. 2011
 MANIN_Domaniza_20110813.pdf (323.6 kB) (323.6 kB)

 
1. SLh + Memoriál Ladislava DOSKOČILA - Zvolenská Slatina; 13. 8. 2011
 Doskocil_ZvSlat_20110813.pdf (541.3 kB) (541.3 kB)

 
17. Majstrovstvá SR - veteránov - Príbelce; 19. - 21. 8. 2011
 MSR_vet_11.pdf (461.4 kB) (461.4 kB)

 
VC AGROKOMPLEXU - Zbehy; 20. 8. 2011
 Agrokomplex_20110820.pdf (75.1 kB) (75.1 kB)

 
Majstrovstvá SR - Domaniža; 26. - 28. 8. 2011
 M-SR_gula_11.pdf (342.4 kB) (342.4 kB)

 
Strieľa celá rodina - Martin; 29. 8. 2011
 Kozuch_SNP_2011.pdf (113.7 kB) (113.7 kB)

 
LAJOS KUPA + Finále EUROLIGY + 1. SLh - Komárno; 3. 9. 2011
 Lajos_Komarno_20110903.pdf (171.5 kB) (171.5 kB)

 
Vištucké prasa - Vištuk; 3. - 4. 9. 2011
 Prasacak_Vistuk_2011.pdf (55.4 kB) (55.4 kB)

 
Pohár predsedu KV SSZ Nitra - Šaľa; 10. 9. 2011
 Pp_KV-Nr_Sala_20110910.pdf (87.7 kB) (87.7 kB)

 
MK BB historické zbrane - Zvolenská Slatina; 17. 9. 2011
 MK-BB_ZvSlat_17092011.pdf (245.9 kB) (245.9 kB)

 
M SR historické zbrane - Zvolenská Slatina; 17. - 18. 9. 2011
 MSR_ZvSlat_17092011.pdf (863 kB) (863 kB)

 
Majstrovstvá SR VPi - plášťové strelivo - Domaniža; 24. 9. 2011
 MSR_2011_PLASTOVKA.pdf (296.9 kB) (296.9 kB)

 
Memoriál Janka BELAJA - Zvolenská Slatina; 24. - 25. 9. 2011
 Belaj_ZvSlatina_20110924.pdf (286.6 kB) (286.6 kB)

 
Memoriál Štefana ŠTAFENA - KRČMÁRA - Jarovce; 24. 9. 2011
 Stafen_20110924.pdf (421.8 kB) (421.8 kB)

 
Športka - Bánov; 8. 10. 2011
 SPORTKA_Banov_20111008.pdf (76.2 kB) (76.2 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Košice
 Propozície_STMS_2011_kraj_KE.pdf (29.4 kB) (29.4 kB)

 
Memoriál V. MRÁZA - Bánov; 9. 10. 2011
 MRAZ_Banov_20111009.pdf (81.3 kB) (81.3 kB)

 
Majstrovstvá SR športová situačná streľba - Rimavská Sobota; 15. 10. 2011
 Prop_M-SR_SSS_20111015.pdf (165.9 kB) (165.9 kB)

 
1. SLv + Memoriál KROMERA - Šaľa; 14. - 15. 10. 2011
 1SLv_Sala_20111015.pdf (113.1 kB) (113.1 kB)

 
1. SLv + LTM + VC Považskej Bystrice - Považská Teplá; 22. - 23. 10. 2011
 1SLv+LTM_PovBystr_20111022.pdf (330.7 kB) (330.7 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 29. - 30. 10. 2011
 1strelecká  liga  VzPu-VzPi.pdf (53.1 kB) (53.1 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Prešov
 STMS-Po_12.pdf (130.6 kB) (130.6 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Nitra
 STMS-Nr_2011.pdf (96.4 kB) (96.4 kB)

 
KSLv Nitra; 2011 / 2012
 KSLv-Nr_12.pdf (48.6 kB) (48.6 kB)

 
KSLv mládež Nitra; 2011 / 2012
 KSL-Nr_mlad_12.pdf (75.2 kB) (75.2 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Banská Bystrica
 STMS-BB_2011.pdf (108.2 kB) (108.2 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Košice
 STMS-Ke_2011.pdf (29.4 kB) (29.4 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Žilina
 STMS-Za_2011.pdf (106.6 kB) (106.6 kB)

 
Majstrovstvá SR športová situačná streľba - Rimavská Sobota; 15. 10. 2011
 Propozicie- MsSR v SSS-11.pdf (117.1 kB) (117.1 kB)

 
1. SLv + Cena Šar. Michalian + Cena Sekčova - Šarišské Michaľany; 5. - 6. 11. 2011
 1SLv_Sar.pdf (93.9 kB) (93.9 kB)

 
1. SLv - SAV Bratislava; 5. - 6. 11. 2011
 1SLv_SAV_20111105.pdf (84.2 kB) (84.2 kB)

 
IJC - OH nádeje - Nitra; 11. - 13. 11. 2011
 Prop_IJC_11-s.pdf (786.4 kB) (786.4 kB)

 
1. SLv - Nitra; 12. 11. 2011
 1SLv_Nitra_20111112.pdf (144.2 kB) (144.2 kB)

 
Národná liga mládeže - Šaľa; 19. - 20. 11. 2011
 NLML_Sala_20111119.pdf (88.7 kB) (88.7 kB)

 
Oravsko - Terčianska liga 2011 / 2012
 Orav-Tur_liga_2011-12.pdf (85.8 kB) (85.8 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Košice; 26. - 27. 11. 2011
 Extr_Kosice_20111126.pdf (78.1 kB) (78.1 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Banská Bystrica, Brezno; 18. 11. 2011
 STMS-BB_Brezno_20111118.pdf (121.6 kB) (121.6 kB)

 
Porovnávacia súťaž talentovanej mládeže základných a stredných škôl - Banská Bystrica, Zvolenská Slatina; 29. 11. 2011
 STMS-BB_ZvolSlatina_20111129.pdf (181.4 kB) (181.4 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Martin; 3. - 4. 12. 2011
 Extr_Mt_2011.pdf (201.3 kB) (201.3 kB)

 
Národná liga mládeže - SAV Bratislava; 10. - 11. 12. 2011
 NLML_SAV_20111210.pdf (17.5 kB) (17.5 kB)

 
Finále porovnávacej súťaže talentovanej mládeže základných a stredných škôl SR - Šaľa; 15. 12. 2011
 STMS_Final_Sala_20111215.pdf (362.3 kB) (362.3 kB)

 
Národná liga mládeže - Spišská Nová Ves; 17. - 18. 12. 2011
 NLML_SNV_20111218.pdf (111.8 kB) (111.8 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 17. - 18. 12. 2011
 1SLv_Vistuk_20111217.pdf (43.6 kB) (43.6 kB)

 

Aktualizácia 28. 2. 2019

Plán práce SSZ na rok 2019 Plan_19c.pdf (344.5 kB)
Kalendár akcií SSZ na rok 2019 Kal_19bc.pdf (341.2 kB)
Doplnky a zmeny Plánu práce a Kalendára akcií SSZ k 28. 2. 2019 Zmena_19c.pdf (243.4 kB)

MŠVVŠ SR

Top Six Tour I.kolo - Trnava; 6.4.2019 Propozície_Top Six Tour 2019.pdf (135.9 kB)
Memoriál Vojtecha Vargu st. - Trnava; 12.-14.4.2019 Memoriál_Vojtecha_Vargu_st._SVK_2019.pdf (993.3 kB)
Memoriál Vojtecha Vargu st. - Trnava; 12.-14.4.2019_ENG Memoriál_Vojtecha_Vargu_st._ENG_2019.pdf (968.8 kB)
ÚvodÚvodná stránka