Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rok 2019

Majstrovstvá okresu Se - Senica; 18. 12. 2019
 MO-Se_ziak_Senica_20191218.pdf (448.4 kB) (448.4 kB)

 
Majstrovstvá SR Športová situačná streľba - Rimavská Sobota; 6. - 7. 12. 2019
 MSR_SSS_RS_20191206.pdf (348.3 kB) (348.3 kB)

 
Postupová súťaž žiakov Px - Domaniža; 4. 12. 2019
 PSTM-Px_Domaniza_20191204.pdf (128.4 kB) (128.4 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Šaľa; 30. 11. - 1. 12. 2019
 EXL_Sala_20191130.pdf (408.5 kB) (408.5 kB)

 
Majstrovstvá okresov Dt, Ka a ZV - Kriváň; 26. 11. 2019
 MO-Dt_ziak_Krivan_20191126.pdf (737.8 kB) (737.8 kB)

 
NLML - Rožňava; 23. - 24. 11. 2019
 NLML_Roznava_20191123.pdf (916.6 kB) (916.6 kB)

 
Majstrovstvá okresu Kn žiakov - Svätý Peter; 22. 11. 2019
 MO-Kn_ziak_SvPeter_20191122.pdf (621.2 kB) (621.2 kB)

 
Postupová súťaž žiakov Gl - Margecany; 22. 11. 2019
 PSTM-Gl_Margecany_20191122.pdf (243.7 kB) (243.7 kB)

 
1. SLv + Vianočná cena - Vištuk; 16. - 17. 11. 2019
 1SLv_Vistuk_20191116.pdf (254.8 kB) (254.8 kB)

 
KSL BB žiakov - Kriváň; 12. 11. 2019
 KSL-BB_ziak_Krivan_20191112.pdf (383.1 kB) (383.1 kB)

 
Propozície IJC - Nitra; 8. - 10. 11. 2019
 Prop_IJC_19-svk.pdf (519.8 kB) (519.8 kB)

 
Majstrovstvá okresu NZ - Veľké Lovce; 5. 11. 2019
 MO-NZ_ziak_VelkLovce_20191105.pdf (378.7 kB) (378.7 kB)

 
Majstrovstvá okresu Nr žiakov - Svätý Peter; 29. 10. 2019
 MO-Nr_ziak_SvPeter_20191029.pdf (623.7 kB) (623.7 kB)

 
Krajská strelecká liga Nr žiakov ZŠ a OGY 2019
 KSL-Nr_ziak_SvPeter_2019.pdf (396.9 kB) (396.9 kB)

 
Majstrovstvá okresu Tt žiakov + KSL + Pohár - Trakovice; 25. 10. 2019
 MO-NZ_ziak_VelkLovce_20191105.pdf (378.7 kB) (378.7 kB)

 
LTM + 1. SLv - Žiar nad Hronom; 26. - 27. 10. 2019
 LTM_Ziar_20191026.pdf (448.8 kB) (448.8 kB)

 
Majstrovstvá okresu Tt žiakov + KSL + Pohár - Trakovice; 25. 10. 2019
 MO-Tt_ziak_Trakovice_20191025.pdf (1.3 MB) (1.3 MB)

 
Majstrovstvá okresu To žiakov + Obvodné kolo - Šalgovce; 17. 10. 2019
 MO-ziak_To_Salgovce_20191017.pdf (609.3 kB) (609.3 kB)

 
KSL-Ke žiakov - Košice, Rožňava; 23. a 26. 10. 2019
 KSL-Ke_ziak_Kosice_2019.pdf (255.4 kB) (255.4 kB)

 
Majstrovstvá SR VPi plášť - Šulerloch; 12. 10. 2019
 MSR_plast_Sulerloch_20191012.pdf (98.3 kB) (98.3 kB)

 
KSL-Tt žiakov - 2019
 KSL-Tt_2019.pdf (445.2 kB) (445.2 kB)

 
OSL Mi - mládež - Michalovce 2019 - 2020
 OSL-Mi_Michalovce_2019-2020.pdf (1.2 MB) (1.2 MB)

 
1. SLv - Príbelce; 12. 10. 2019
 1SLv_Pribelce_20191012.pdf (501.5 kB) (501.5 kB)

 
Cena Rumanovej; 12. 10. 2019
 VC-Rumanova_20191012.pdf (887 kB) (887 kB)

 
KSL-Nr žakov - Šaľa, Svätý Peter; 10. 10. - 25. 11. 2019
 KSL-Nr_ziak_SvPeter_2019.pdf (417.1 kB) (417.1 kB)

 
KSL-BB žiakov - Príbelce; 10. 10. 2019
 KSL-BB_žiak_Pribelce_20191010.pdf (326.5 kB) (326.5 kB)

 
1. SLv + Memoriál Petra KROMERA - Šaľa; 19. - 20. 10. 2019
 Mem_Kromer_Sala_20191019.pdf (271.6 kB) (271.6 kB)

 
1. SLv + Cena primátora Prešova - Šarišské Michaľany; 19. - 20. 10. 2019
 1SLv_SarMich_20191019.pdf (250.8 kB) (250.8 kB)

 
KSL-Za žiakov - Žilina; 5. 10. - 30. 11. 2019
 KSL-Za_ziak_Zilina_2019.pdf (325.6 kB) (325.6 kB)

 
KSL Tn žiakov - Domaniža; 5. 10., 6. a 22. 11. 2019
 KSL-Tn_ziak_Domaniza_2019.pdf (161.4 kB) (161.4 kB)

 
Bánovská Jesenná športka - Bánov; 5. 10. 2019
 Banov_Jese_Sport_20191005.pdf (259.1 kB) (259.1 kB)

 
Majstrovstvá SR Veľkokalibrová pištoľ služobná 3x20 - Zvolen; 5. 10. 2019
 MSR-VPi_Zvolen_20191005.pdf (833 kB) (833 kB)

 
1. SLv + KSL mládež + Memoriál Františka IMRICHA - Košice; 5. 10. 2019
 1SLv_Kosice_20191004.pdf (297 kB) (297 kB)

 
Pohár predsedu Bratislavského samosprávneho kraja - SAV Bratislava; 5. 10. 2019
 Poh_BSK_2019.pdf (163.4 kB) (163.4 kB)

 
Majstrovstvá SR historické zbrane - Komárno; 21. - 22. 9. 2019
 MSR_Komarno_20190921.pdf (319.6 kB) (319.6 kB)

 
Majstrovstvá SR seniorov - Príbelce; 20. - 22. 9. 2019
 MSR-veteran_20190920.pdf (2.3 MB) (2.3 MB)

 
Cena Kajalu; 15. 9. 2019
 Cena_KAJAL_20190915.pdf (449 kB) (449 kB)

 
Memoriál Stanislava TOPORKU - Zvolenská Slatina; 14. - 15. 9. 2019
 Mem_Toporka_2019.pdf (580.4 kB) (580.4 kB)

 
Majstrovstvá SR guľové disciplíny - Príbelce; 6. - 8. 9. 2019
 MSR_Pribelce_20190906.pdf (374.4 kB) (374.4 kB)

 
Vištucké prasa - Vištuk; 31 .8. 2019
 PRASA_Vistuk_20190831.pdf (454.1 kB) (454.1 kB)

 
Zbežská strela - Zbehy; 29., 8. 2019
 STRELA_Zbehy_20190829.pdf (374.1 kB) (374.1 kB)

 
Samopal SNP - Spišská Nová Ves; 29. 8. 2019
 Samopal-SNP_SNV_20190829.pdf (63.3 kB) (63.3 kB)

 
VC AGROKOMPLEXU - Rumanová; 25. 8. 2019
 VC-Agro_Rumanova_20190825.pdf (514.6 kB) (514.6 kB)

 
VC AGROKOMPLEXU - Zbehy; 25. 8. 2019
 VC-AX_Zbehy_20190825.pdf (385.1 kB) (385.1 kB)

 
1. SLm + Memoriál Jozefa PAVLU - Turany; 18. 8. 2019
 Mem_Pavlu_Turany_20190818.pdf (602 kB) (602 kB)

 
1. SLm - SOLIVAR Prešov; 17. - 18. 8. 2019
 1SLm_Solivar_20190817.pdf (239.5 kB) (239.5 kB)

 
1. SLm - Vištuk; 17. - 18. 8. 2019
 1SLm_Vistuk_20190817.pdf (180.1 kB) (180.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba - SAV Bratislava; 17. - 18. 8. 2019
 MK-Ba_SAV_20190817.pdf (517.8 kB) (517.8 kB)

 
1. SLm + Pohár predsedu KV SSZ Nr - Šaľa; 10. - 11. 8. 2019
 1SLm_Sala_20190810.pdf (274.7 kB) (274.7 kB)

 
Bánovská minišportka + GONGY - Bánov; 3. 8. 2019
 Banov_Gong_20190803.pdf (82.5 kB) (82.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja + 1. SLm - Príbelce; 3. - 4. 8. 2019
 1SLm_Pribelce_20190803.pdf (629.3 kB) (629.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr - Šaľa; 27. - 28. 7. 2019
 MK-Nr_Sala_20190727.pdf (336.6 kB) (336.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - Košice; 13. - 14. 7. 2019
 MK-Ke_Košice_20190713.pdf (330.2 kB) (330.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba - Vištuk; 13. - 14. 7. 2019
 MK-Ba_Vistuk_20190713.pdf (276.7 kB) (276.7 kB)

 
Pohár starostu obce - Zbehy; 6. 7. 2019
 Zbehy_20190706.pdf (612.3 kB) (612.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po - SOLIVAR Prešov; 29. - 30. 6. 2019
 MK-Po_Solivar_20190629.pdf (278.5 kB) (278.5 kB)

 
1. SLm + KSL - Príbelce; 22. - 23. 6. 2019
 1SLm_Pribelce_20190622.pdf (191.3 kB) (191.3 kB)

 
1. SLm + VC - Holíč; 22. - 23. 6. 2019
 1SLm_Holic_20190622.pdf (908.7 kB) (908.7 kB)

 
Bánovská minišportka - GONGY - Bánov; 22. 6. 2019
 Banov_Gong_20190622.pdf (260.8 kB) (260.8 kB)

 
Pohár starostu obce - Rumanová; 16. 6. 2019
 Rumanova_20190616.pdf (409.9 kB) (409.9 kB)

 
1. SLm - SAV Bratislava; 15. - 16. 6. 2019
 1SLm_SAV_20190615.pdf (335.6 kB) (335.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tn + Memoriál Jozefa POHANKU - Domaniža; 15. 6. 2019
 Mem_Pohanka_Domaniža_20190615.pdf (112.6 kB) (112.6 kB)

 
KSLm - Zbehy; 8. - 9. 6. 2019
 KSL-Nr_Zbehy_20190608.pdf (60.2 kB) (60.2 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Košice; 7. 6. - 7. 7. 2019
 EXL_Kosice_2019.pdf (751.1 kB) (751.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt - Holíč; 1. - 2. 6. 2019
 MK-Tt_Holic_20190601.pdf (474.8 kB) (474.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Turany; 1. 6. 2019
 MK-Za_Turany_20190601.pdf (77.9 kB) (77.9 kB)

 
Veteránska športka, Žabkova štechrovka - Martin; 1. 6. 2019
 Zabka_Martin_20190601.pdf (443.7 kB) (443.7 kB)

 
Oravsko - Turčianska liga - Turany, Istebné; 1. 6. - 15. 9. 2019
 Oravsko-Turcianskej-liga_2019.pdf (401.5 kB) (401.5 kB)

 
Cena oslobodenia + KSLm - Zvolenská Slatina; 25. - 26. 5. 2019
 CO-ZvolSlatina_20190525.pdf (656 kB) (656 kB)

 
1. SLm - Zbehy; 25. - 26. 5. 2019
 1SLm_Zbehy_20190525.pdf (421.9 kB) (421.9 kB)

 
Bánovská „Mini športka“ + Gongy; 25. 5.2019
 Mini_Sport_Banov_20190525.pdf (83.5 kB) (83.5 kB)

 
Memoriál Dušana SZABU - Vištuk; 25. 5. 2019
 Mem_Szabo_20190525.pdf (317.3 kB) (317.3 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Príbelce; 17. 5. - 25. 8. 2019
 EXL_Pribelce_2019.pdf (671.1 kB) (671.1 kB)

 
Hopa Cup žiaci - Košice; 15. 5. 2019
 Hopacup-19_Kosice_20190514.pdf (444 kB) (444 kB)

 
1. SLm + Cena oslobodenia - Šaľa; 11. - 12. 5. 2019
 1SLm_Sala_20190511.pdf (431.4 kB) (431.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Martin; 11. 5. 2019
 MK-Za_Martin_20190511.pdf (385.5 kB) (385.5 kB)

 
Májová cena - Príbelce; 8. 5. 2019
 Maj-cena_Príbelce_20190508.pdf (206.9 kB) (206.9 kB)

 
Cena oslobodenia a sniper - Šulerloch Sp. N. Ves; 8. 5. 2019
 SA-58_Sulerloch_20190508.pdf (152.2 kB) (152.2 kB)

 
Memoriál L. BALKA - Zbehy; 5. 5. 2019
 Mem_Balka_Zbehy_20190505.pdf (624.9 kB) (624.9 kB)

 
1. SLm + VC oslobodenia Skalice - Holíč; 4. - 5. 5. 2019
 1SLm_Holic;_20 190504.pdf (756.7 kB) (756.7 kB)

 
1 SLm - SAV Bratislava; 27. - 28. 4. 2019
 1SLm_SAV_20190427.pdf (989.6 kB) (989.6 kB)

 
1. SLm - Vištuk; 27. - 28. 4. 2019
 1SLm_Vistuk_20190427.pdf (52.7 kB) (52.7 kB)

 
Cenia riaditeľa ZŠ A. Sládkoviča - Sliač; 25. 4. 2019
 Cena_riad_Sliac_20190425.pdf (323 kB) (323 kB)

 
Cena Jána BAHÝĽA + OSL - Zvolenská Slatina; 16. 4. 2019
 Bahyl_ZvSlat_20190416.pdf (400.4 kB) (400.4 kB)

 
Propozície + nominácia M SR mládeže - Košice; 13. - 14. 4. 2019
 Prop_MSR_ml_Vzd_2019_1.pdf (593.9 kB) (593.9 kB)

 
Bánovský SEMAFÓR - Bánov; 13. 4. 2019
 Banov_Semafor_20190413.pdf (79.3 kB) (79.3 kB)

 
Propozície M SR žiakov ZŠ a OGY - Košice; 12. 4. 2019
 Propozicie_MSR_ziaci_KE_2019.pdf (50.9 kB) (50.9 kB)

 
Majstrovstvá okresu VK - Príbelce; 7. 4. 2019
 MO-VK_Príbelce_20190407.pdf (136 kB) (136 kB)

 
Jarná cena - Vištuk; 6. 4. 2019
 Jarna_Cena_Vistuk_20190406.pdf (90.5 kB) (90.5 kB)

 
Majstrovstvá SR vzduch - Brezno; 29. - 31. .3 2019
 M-SR_Brezno_20190330.pdf (470.7 kB) (470.7 kB)

 
NLML - Brezno; 23. - 24. 3. 2019
 NLML_Brezno_20190323.pdf (192.4 kB) (192.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr mládež - Svätý Peter; 23. - 24. 3. 2019
 MK-Nr-ml_SvPeter_20190323.pdf (218.1 kB) (218.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr žiakov - Svätý Peter; 22. 3. 2019
 MK-Nr-ziak_SvPeter_20190322.pdf (583.3 kB) (583.3 kB)

 
Cena starostu obce Vígľaš; 19. 3. 2019
 Cena_Viglas_20190319.pdf (452.9 kB) (452.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tn žiakov - Domaniža; 19. 3. 2019
 MK-TN-ziak_Domaniza_20190319.pdf (111.5 kB) (111.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - Kluknava; 16. - 17. 3. 2019
 MK-Ke_ml_Kluknava_20190316.pdf (97.1 kB) (97.1 kB)

 
NLML - Holíč; 16. - 17. 3. 2019
 NLML_Holic_20190316.pdf (478.5 kB) (478.5 kB)

 
Majstrovstvá kraja Za - Žilina; 16. 3. 2019
 MK-Za_Zilina_20190316.pdf (139.7 kB) (139.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja mládež BB + Memoriál Štefana ŠVARCA - Brezno; 9. - 10. 3. 2019
 MK-BB-ml_Brezno_20190309.pdf (529.6 kB) (529.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ba mládež - Vištuk; 9. - 10. 3. 2019
 MK-Ba_Vistuk_20190309.pdf (121.8 kB) (121.8 kB)

 
OSL žiakov VK - Príbelce; 5. 3. 2019
 OSL-VK-ziak_Pribelce_20190305.pdf (156.8 kB) (156.8 kB)

 
NLML - Rožňava; 2. - 3. 3. 2019
 NLML_Roznava_20190302.pdf (722.7 kB) (722.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja mládež Za - Žilina; 2. - 3. 3. 2019
 MZ-Za-ml_Zilina_20190302.pdf (139.9 kB) (139.9 kB)

 
OSLv VK - Príbelce; 2. 3. 2019
 OSLv-VK_Pribelce_20190302.pdf (84.5 kB) (84.5 kB)

 
Krajské kolo žiakov Ke - Rožňava; 1. 3. 2019
 KK-ziak_Ke_Roznava_20190301.pdf (90.5 kB) (90.5 kB)

 
Cena riaditeľky ZŠ - Kriváň; 26. 2. 2019
 Cena_riad-ZS_Krivan_20190226.pdf (223.4 kB) (223.4 kB)

 
OSL žiakov Gl - Margecany; 26. 2. 2019
 OSL-Gl_Margecany_20190226.pdf (93.5 kB) (93.5 kB)

 
1. SL-pl - Spišská Nová Ves; 24. 2. - 28. 4. 2019
 1SL-pl_SNV_2019.pdf (105.4 kB) (105.4 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Šaľa; 23. - 24. 2. 2019
 EXT_Sala_20190223.pdf (632.6 kB) (632.6 kB)

 
NLML - Prešov; 16. – 17. 2. 2019
 NLML_Presov_20190216.pdf (392.1 kB) (392.1 kB)

 
NLML - Šaľa; 16. - 17. 2. 2019
 NLML_Sala_20190216.pdf (64.8 kB) (64.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB žiakov - Detva; 14. 2. 2019
 MK-BB_Detva_20190214.pdf (682.9 kB) (682.9 kB)

 
Pohár predsedu KV-SSZ Ba - SAV Bratislava; 12. 2. - 14. 5. 2019
 Poh_KV-Ba_2019.pdf (150.1 kB) (150.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB + 1. SLv - Žiar nad Hronom; 9. - 10. 2. 2019
 MK-BB_ZiarNH_20190209.pdf (955.7 kB) (955.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Ke - Košice; 9. - 10. 2. 2019
 MK-Ke_Kosice_20190209.pdf (69.9 kB) (69.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja žiakov Tt - Holíč; 8. 2. 2019
 MKziak-Tt_Holic_20190208.pdf (442.1 kB) (442.1 kB)

 
OSLv žiaci VK - Veľký Krtíš; 6. 2. 2019
 OSL-VK_VeKrtis_20190206.pdf (155.9 kB) (155.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nr - Šaľa; 2. - 3. 2. 2019
 MK-Nr_Sala_20190202.pdf (96 kB) (96 kB)

 
GELETKA BRYNDZE - Zvolenská Slatina; 2. 2. 2019
 Geletka_20190202.pdf (432.3 kB) (432.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tn - Domaniža; 2. 2. 2019
 MK-Tn_Domaniza_20190202.pdf (307.2 kB) (307.2 kB)

 
Porovnávacej súťaže žiakov – okresov DT, ... + Cena Mieru - Zvolenská Slatina; 29. 1. 2019
 Mier_ZvSlat_20190129.pdf (295.9 kB) (295.9 kB)

 
NLML - Brezno; 26. - 27. 1. 2019
 NLML_Brezno_20190126.pdf (529.6 kB) (529.6 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt - Holíč; 26. - 27. 1. 2019
 MKml-Tt_Holic_20190126.pdf (468.2 kB) (468.2 kB)

 
Krajské kolo žiakov Po - Sekčov PO; 26. 1. 2019
 kk-ziak_po_sekcov_20190126.pdf (23.4 kB) (23.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja mládež Po - Sekčov Po; 26. - 27. 1. 2019
 mkml-po_presov_20190127.pdf (30.9 kB) (30.9 kB)

 
Obvodné kolo Rv - Plešivec; 24. 1. 2019
 OK-Rv_Plesivec_20190124.pdf (270.3 kB) (270.3 kB)

 
OSL žiakov ZH; 23. 1. - 20. 3. 2019
 OSL-ZH_2019.pdf (221.5 kB) (221.5 kB)

 
EXTRALIGA + LTM + 1. SLv - Martin; 19. - 20. 1. 2019
 EXT_Martin_20190119.pdf (474.3 kB) (474.3 kB)

 
OSL žiakov Mi - Michalovce; 19. 1. 2019
 OSL-Mi_Michalovce_20190119.pdf (189.6 kB) (189.6 kB)

 
OSLv VK - Príbelce; 18. 1. 2019
 OSLv-VK_Pribelce_20190118.pdf (271.4 kB) (271.4 kB)

 
Majstrovstvá kraja Po + 1. SLv - Šarišské Michaľany; 12. - 13. 1. 2019
 MK-Po_SarMich_20190112.pdf (267.1 kB) (267.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Tt + 1. SLv - Holíč; 12. - 13. 1. 2019
 MK-Tt_Holic_20190112.pdf (905.1 kB) (905.1 kB)

 
OSL žiakov Gl - Margecany; 11. 1. 2019
 OSL-Gl_Margecany_20190111.pdf (212.5 kB) (212.5 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 6. 1. 2019
 1SLv_Vistuk_20190106.pdf (186.3 kB) (186.3 kB)

 
Porovnávacia súťaž žiakov okresov Dt, Ka, ZH, Zv; 29. 1. - 16. 4. 2019
 PSTM_Dt_2018-19.pdf (234.4 kB) (234.4 kB)

 

Aktualizácia 15. 5. 2019

Plán práce SSZ na rok 2019 Plan_19e.pdf (173.1 kB)
Kalendár akcií SSZ na rok 2019 Kal_19e.pdf (178 kB)
Doplnky a zmeny Plánu práce a Kalendára akcií SSZ k 15. 5. 2019 Zmena_19e.pdf (102.1 kB)

MŠVVŠ SR

Výzvy - obstarávanie

Konečné poradie ligy historikov 2019 Liga-hist_2019.pdf (1.6 MB)
ÚvodÚvodná stránka