Prechod na navigáciu Hlavné menu

Rok 2010

1. SLv + Novoročnácena - Vištuk; 2. - 3. 1. 2010
 1SLv+Novor_cena_Vistuk_20100102.pdf (47.5 kB) (47.5 kB)

 
1. SLv + MK Nr - Šaľa; 9. - 10. 1. 2010
 MK-Nr_100109.pdf (134.3 kB) (134.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Košice - Košice; 16. 1. 2010
 MK - KE_Kosice_20100116.pdf (66.5 kB) (66.5 kB)

 
1. SLv - Brezno; 16. 1. 2010
 1SLv_Brezno_20100116.pdf (122.9 kB) (122.9 kB)

 
MK Tt - Holíč; 16. 1. 2010
 MK-Tt_100116.pdf (152.3 kB) (152.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Banská Bystrica - Brezno; 17. 1. 2010
 MK-BB_100117.pdf (122.6 kB) (122.6 kB)

 
Zimná liga 2010 v malokalibrovom BENCHRESTE - Nová Dedina
 Benchrest_10.pdf (84.3 kB) (84.3 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Šaľa; 23. - 24. 1. 2010
 Extr_Sala_20100123.pdf (112.8 kB) (112.8 kB)

 
NLML - Brezno; 30. - 31. 1. 2010
 NLML_Brezno_20100130.pdf (141.4 kB) (141.4 kB)

 
1. SLv - Vištuk; 30. - 31. 1. 2010
 1SLv_Vistuk_20100130.pdf (118.7 kB) (118.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - Šarišské Michaľany; 6. 2. 2010
 MK-Po_100206.pdf (60.8 kB) (60.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Žilina - Martin; 6. - 7. 2. 2010
 MK-Za_100206.pdf (118.9 kB) (118.9 kB)

 
MK Bratislava + 1. SLv - SAV Bratislava; 6. - 7. 2. 2010
 Mk-Ba+1SL_SAV_20100206.pdf (98 kB) (98 kB)

 
NLML - Prašice; 13. - 14. 2. 2010
 NLML_Prasice_20100213.pdf (87.8 kB) (87.8 kB)

 
Propozície M SR - Nitra; 19. - 21. 2. 2010
 Prop_MSR_10-s.pdf (231.9 kB) (231.9 kB)

 
NLML - Žilina; 27. - 28. 2. 2010
 NLML_Zilina_20100227.pdf (118.3 kB) (118.3 kB)

 
NLML - SAV Bratislava; 27. - 28. 2. 2010
 NLML_SAV_20100227.pdf (165.3 kB) (165.3 kB)

 
CENA MIERU - Zvolenská Slatina; 5. 3. 2010
 C-mier_ZvolSlatina_20100305.pdf (132.2 kB) (132.2 kB)

 
VC o GELETKU BRYNDZE - Zvolenská Slatina; 6. 3. 2010
 Geletka_2010.pdf (197.1 kB) (197.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja - Prešov; 6. - 7. 3. 2010
 MK-Po_20100306.pdf (79.8 kB) (79.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 6. - 7. 3. 2010
 MK-Tt_100306.pdf (107.9 kB) (107.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Banská Bystrica - Brezno; 13. - 14. 3. 2010
 MK-BB_Brezno_100313.pdf (140.4 kB) (140.4 kB)

 
NLML - Holíč; 13. - 14. 3. 2010
 NLML_Holic_20100313.pdf (109.3 kB) (109.3 kB)

 
Jarný minikombat - Rimavská Sobota; 20. 3. 2010
 Jarny-minicombat_RimSob_10.pdf (126.2 kB) (126.2 kB)

 
NLML - Prešov; 20. - 21. 3. 2010
 NLML_Presov_20100320.pdf (79.8 kB) (79.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 20. - 221. 3. 2010
 MK-Ba_Vistuk_100321.pdf (106 kB) (106 kB)

 
Majstrovstvá kraja Košice - Rožňava; 27. - 28. 3. 2010
 MK-Ke_Roznava_100327.pdf (154.8 kB) (154.8 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Šaľa; 27. - 28. 3. 2010
 MK-Nr_100327.pdf (135.3 kB) (135.3 kB)

 
Bratislavská mestská OPEN liga ŠpPi 30 - Jarovce
 Ba-lliga-g_10a.pdf (83.4 kB) (83.4 kB)

 
BÁNOVSKÝ STOJÁK 11. 4. 2010
 Stojak_Banov_20100420.pdf (79.5 kB) (79.5 kB)

 
Majstrovstvá SR mládež - Prešov; 17. - 18. 4. 2010
 MSR-ml_Presov_20100417.pdf (454.2 kB) (454.2 kB)

 
1. SLh - SAV Bratislava; 17. 4. 2010
 1SLh_SAV_20100417.pdf (152.1 kB) (152.1 kB)

 
Cena Oslobodenia - Zvolenská Slatina; 24. - 25. 4. 2010
 C-oslob_ZvolSlatina_20100424.pdf (169.6 kB) (169.6 kB)

 
1. SLm - Vuštuk; 24. - 25. 4. 2010
 1SLm_Vistuk_20100424.pdf (42.8 kB) (42.8 kB)

 
Pohár gen. KLAPKU - Komárno; 1. 5. 2010
 Klapka_2010.pdf (152.8 kB) (152.8 kB)

 
1. SLh - SLOVNAFT Bratislava; 8. 5. 2010
 1SLh_Slovnaft_20100508.pdf (80.5 kB) (80.5 kB)

 
1. SLm + VC Skalice - Holíč; 8. 5. 2010
 1SLm_Holic_20100508.pdf (110.7 kB) (110.7 kB)

 
EXTRALIGA guľové zbrane - Príbelce, Košice, Domaniža
 EXTRALIGA_LTM_2010.pdf (135.7 kB) (135.7 kB)

 
1. SLp - Domaniža; 9. 5. 2010
 Plast_Domaniza_20100509.pdf (316.3 kB) (316.3 kB)

 
1. SLm + KSL Nr - Šaľa; 15. - 16. 5. 2010
 1SLm_Sala_20100515.pdf (128.9 kB) (128.9 kB)

 
KSLm - Nitra 2010
 KSLm-Nr_2010.pdf (76.3 kB) (76.3 kB)

 
GP Slovakia - Trnava; 19. - 23. 5. 2010
 GP SLOVAKIA 2010.pdf (20.7 kB) (20.7 kB)

 
1. SLh - Príbelce; 22. 5. 2010
 1SLh_Pribelce_22052010.pdf (238.3 kB) (238.3 kB)

 
MK-Za pušky - Martin; 22. - 23. 5 .2010
 MK-Za_Martin_20100522.pdf (228.8 kB) (228.8 kB)

 
MK-Za pušky- Turany; 23. 5 .2010
 MK-Za_Turany_100523.pdf (82.9 kB) (82.9 kB)

 
1. SLm - Bánov; 22. 5. 2010
 1SLm_Banov_20100522.pdf (50.9 kB) (50.9 kB)

 
VC Zvolena - Sielnica; 26. - 30. 5. 2010
 Veľká cena Zvolena 2010.pdf (90.9 kB) (90.9 kB)

 
Majstrovstvá kraja Nitra - Šaľa; 5. - 6. 6. 2010
 MK-Nr_100605.pdf (132.7 kB) (132.7 kB)

 
KSLm - Prešov; 6. 6. 2010
 KSLm-Po_Solivar_20100606.pdf (98.1 kB) (98.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Bratislava - Vištuk; 12. 6. 2010
 MK-Ba_100612.pdf (75.5 kB) (75.5 kB)

 
1. SLh - Šaľa; 12. 6. 2010
 1SLh_Sala_20100612.pdf (88.2 kB) (88.2 kB)

 
Veteránska športka - Martin; 12. 6. 2010
 Veteran_Martin_20100612.pdf (160.2 kB) (160.2 kB)

 
Žabkova štechrovka - Martin; 13. 6. 2010
 Zabkova_Martin_20100613.pdf (201.3 kB) (201.3 kB)

 
1. SLm + VC - Holíč; 19. - 20. 6. 2010
 1SLm+VC_Holic_20100619.pdf (205.3 kB) (205.3 kB)

 
Majstrovstvá kraja Prešov - Solivar; 20. 6. 2010
 MK-Po_10O620.pdf (130.1 kB) (130.1 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trenčín + Memoriál J. POHANKU - Domaniža; 3. 7. 2010
 MK-Tn+POHANKA_Domaniza_20100703.pdf (855.7 kB) (855.7 kB)

 
VC NEOGRAFIE - Martin; 10. 7. 2010
 Neografia_Martin_20100710.PDF (627.7 kB) (627.7 kB)

 
Majstrovstvá kraja Košice guľové zbrane - Košice; 10. 7. 2010
 Mk - Ke_100710.pdf (72.6 kB) (72.6 kB)

 
1. SLh + Euroliga - Zvolenská Slatina (Baláže); 10. 7. 2010
 1SLh_Balaze_20100710.pdf (106.3 kB) (106.3 kB)

 
1. SLm - SAV Bratislava; 10. - 11. 7. 2010
 1SLm_SAV_20100710.pdf (43 kB) (43 kB)

 
Akademicke M SR - Domaniža; 16. - 18. 7. 2010
 AM-SR_Domaniza_20100716.pdf (160.2 kB) (160.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja Trnava - Holíč; 24. - 25. 7. 2010
 MK-Tt_100724.pdf (156.4 kB) (156.4 kB)

 
1. SLm + Cena Solivaru - Prešov; 24. - 25. 7. 2010
 1SLm_Presov_20100724.pdf (129.6 kB) (129.6 kB)

 
1. SLm + MK BB - Príbelce; 31. 7. - 1. 8. 2010
 1SLm_Pribelce_20100731.pdf (167.1 kB) (167.1 kB)

 
1. SLm + MK Ba - SAV Bratislava; 31. 7. - 1. 8. 2010
 MK-Ba_100731.pdf (92.3 kB) (92.3 kB)

 
1. SLh - Košice; 7. 8. 2010
 1SLh_Kosice_20100807.pdf (135 kB) (135 kB)

 
1. SLm + Cena predsedu KV SSZ Nr - Šaľa; 7. - 8. 8. 2010
 1SLm+CP-KV-Nr_2010.pdf (110.7 kB) (110.7 kB)

 
VC STASA + KSL Nr - Lúčnica nad Žitavou; 14. 8. 2010
 STASA_Lucnica_20100814.pdf (119.1 kB) (119.1 kB)

 
Cena MANÍNA - Domaniža; 14. - 15. 8. 2010
 MANIN_2010.pdf (321.5 kB) (321.5 kB)

 
Medzinárodné majstrovstvá SR veteránov - Príbelce+ 20. - 22. 8. 2010
 MSR_vet_10.pdf (455.1 kB) (455.1 kB)

 
1. SLp - Spišská Nová Ves; 22. 8. 2010
 1SLp_SpNVes_20100822.pdf (116.9 kB) (116.9 kB)

 
VC AGROKOMPLEXU - Zbehy; 21. 8. 2010
 VC-Agrokom_Zbehy_20100821.pdf (293.4 kB) (293.4 kB)

 
Majstrovstvá SR - Domaniža; 27. - 29. 8. 2010
 MSR_Domaniza_2010.pdf (330.9 kB) (330.9 kB)

 
1. SLh + Memoriál Ladislava DOSKOČILA - Zvolenská Slatina; 28. 8. 2010
 Doskocil_ZvSlat_20100828.pdf (546.7 kB) (546.7 kB)

 
Zbežská strela - Zbehy; 29. 8. 2010
 Zbezka-strela_Zbehy_20100829.pdf (269.6 kB) (269.6 kB)

 
Majstrovstvá SR - Trnava; 1. - 5. 9. 2010
 MSR_brok_2010.pdf (99.4 kB) (99.4 kB)

 
Otvorené Majstrovstvá SR - Trnava; 1. - 5. 9. 2010
 Open_MSR_brok_2010.pdf (90.8 kB) (90.8 kB)

 
Akademicke M SR - Trnava; 1. - 5. 9. 2010
 AM-SR_Trnava_20100901.pdf (101.8 kB) (101.8 kB)

 
1. SLh + Pohár kpt. Lajosa - Komárno; 4. 9. 2010
 Lajos_2010.pdf (177.7 kB) (177.7 kB)

 
1. SLp - Domaniža; 5. 9. 2010
 Plast_Domaniza_20100905.pdf (316.2 kB) (316.2 kB)

 
PRASAČÁK - Vištuk; 3. - 5. 9. 2010
 Prasacak_Vistuk_2010.pdf (57.6 kB) (57.6 kB)

 
Memoriál Miloša PAVLOVIČA - Norovce; 5. 9. 2010
 Pavlovic_Norovce_20100905.pdf (103.8 kB) (103.8 kB)

 
33. ročník Memoriál J. BELAJA - Zvolenská Slatina; 11. - 12. 9. 2010
 Belaj_ZvSlatina_201009.pdf (303 kB) (303 kB)

 
MSR historikov - Komárno; 18. 9. 2010
 MSR_2010.pdf (141.5 kB) (141.5 kB)

 
STEEL CUP - Rimavská Sobota; 11. 9. 2010
 Steel_cup_2010.pdf (100.5 kB) (100.5 kB)

 
Memoriál Štefana ŠTAFENA - Šaľa; 25. 9. 2010
 Stafen-10.pdf (113.6 kB) (113.6 kB)

 
Majstrovstvá SR plášťové strelivo - Domaniža; 25. 9. 2010
 MSR_2010_plastovka.pdf (268.4 kB) (268.4 kB)

 
VC predsedu ZO Zbehy; 25. 9. 2010
 VC-preds_Zbehy_20100925.pdf (270.1 kB) (270.1 kB)

 
Majstrovstvá SR ŠSS - Rimavská Sobota; 2. 10. 2010
 MSR_2010.pdf (163.9 kB) (163.9 kB)

 
Mamoriál Vincenta MRÁZA - Bánov; 10. 10. 2010
 Mraz_Banov_20101010.pdf (77 kB) (77 kB)

 
Školská krajská strelecká liga - Banská Bystrica 2010/2010
 SKSL-BB_10.pdf (144.8 kB) (144.8 kB)

 
1. SLv + Memoriál Petra KROMERA - Šaľa; 16. - 17. 10. 2010
 1SLv_Sala_20101016.pdf (113.6 kB) (113.6 kB)

 
Školská krajská strelecká liga Banská Bystrica 2010 - Zvolenská Slatina; 21. 10. 2010
 SKSL-BB_ZvolSlatina_20101021.pdf (183 kB) (183 kB)

 
Bratislavská vzduchovková Open liga - Jarovce; 2010 - 2011
 Ba-lliga_vzd-2010-11.pdf (110.2 kB) (110.2 kB)

 
1. SLv + LTM - VC Považskej Bystrice; 23. - 24. 10. 2010
 VC_PB_20101023.pdf (887.2 kB) (887.2 kB)

 
NLML - Šaľa; 27. - 28. 11. 2010
 NLML_Sala_20101127.pdf (114.5 kB) (114.5 kB)

 
Školská krajská strelecká liga - Žilina 2010/2011
 SKSL-Za_10.pdf (119.3 kB) (119.3 kB)

 
1. SLv + VC - Šarišské Michaľany; 6. - 7. 11. 2010
 1SLv+VC-SarMich_20101106.pdf (223.4 kB) (223.4 kB)

 
1. SLv - SAV Bratislava; 6. - 7. 11. 2010
 1SLv_SAV_20101106.pdf (36.3 kB) (36.3 kB)

 
Školská krajská strelecká liga BB - Želovce; 8. 11. 2010
 SKSL-BB_Zelovce_20101108.pdf (172.5 kB) (172.5 kB)

 
OH nádeje - Nitra; 12. - 14. 11. 2010
 Prop_IJC_2010-s.pdf (222.3 kB) (222.3 kB)

 
1. SLv - Nitra; 13. 11. 2010
 1SLv_Nitra_20101113.pdf (144.1 kB) (144.1 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Martin; 20. - 21. 11. 2011
 Extr_Martin_20101120.pdf (153.8 kB) (153.8 kB)

 
Školská krajská strelecká liga BB - Brezno; 25. 11. 2010
 SKSL-BB_Brezno_20101125.pdf (121.2 kB) (121.2 kB)

 
Majstrovstvá kraja BB ZŠ a OG - Brezno; 1. 12. 2010
 MK-BB_Brezno_20101201.pdf (150.3 kB) (150.3 kB)

 
ŠKSL- Tn - Partizánske; 1. 12. 2010
 SKSL-Tn_Partizanske_20101201.pdf (835.7 kB) (835.7 kB)

 
EXTRALIGA + LTM - Košice; 4. - 5. 12. 2010
 Extr_Kosice_20101204.pdf (78 kB) (78 kB)

 
NLML - Rožňava; 11. - 12. 12. 2010
 NLM_Roznava_20101211.pdf (178 kB) (178 kB)

 
1. SLv - Holíč; 11. 12. 2010
 1SLv_Holic_20101211.pdf (136.4 kB) (136.4 kB)

 
M SR ZŠ a OG - Jaslovské Bohunice; 16. - 17. 12. 2010
 MSR-ZS_JaslBohunice_20101216.pdf (241.9 kB) (241.9 kB)

 
NLML - SAV Bratislava; 18. - 19. 12. 2010
 NLML_SAV_20101218.pdf (92.1 kB) (92.1 kB)

 
Okresná strelecká liga - Margecany 2010/2011
 OSL_Margecany_11.pdf (102.8 kB) (102.8 kB)

 
Bratislavská open liga - Jarovce 2010 / 2011
 Ba-lliga_vzd-2010-11.pdf (110.2 kB) (110.2 kB)

 
KSLv - SAV Bratislava 2010 / 2011
 KSL-Ba_2010-2011.pdf (35.9 kB) (35.9 kB)

 

NÁVRH kalendára SSZ 2015

Pracovný materiál Kal_15-0a.pdf (183.5 kB)

MŠVVŠ SR

VARGA

AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SVETA

8.-12.10.2014 Al Ain – Spojené Arabské Emiráty

Nominačné kritéria Nom_Kri_AMS2014_Al-Ain.pdf (167.8 kB)
Výsledky Univerziáda 2013 - Kazaň Univerziada_Kazan_2013.pdf (875 kB)

M SR brokové disciplíny

Trnava 25. - 28. 9. 2014

Otvorené M SR OM-SR_Trnava_20140925.pdf (80.9 kB)
NOMINÁCIA na M SR 2014 - brokové disciplíny Nomin_M_SR_broky_2014.pdf (58.3 kB)
Výsledky / Results Results_OECH_Nitra_2011.pdf (1.3 MB)

1326378

18.9.2014
Úvodná stránka